За встановлення сонячних станцій і теплових помп домогосподарствам Львівщини дадуть гроші

21:39 29 січня 2022 р.

Фото до новини

У цьому році продовжується реалізація «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

На фінансування цього напрямку Програми в обласному бюджеті передбачено 1,5 млн гривень. Про це повідомив департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА, пише Dailylviv.com.

Для підтримки жителів області, які впроваджують відновлювані джерела енергії, працює механізм відшкодування частини вартості обладнання, придбаного за власні кошти, зокрема за встановлені сонячні станції приватних домогосподарств, малі вітрові генератори, теплові помпи різних типів, геліоколектори.

«Запрошуємо жителів області,  які встановлюють у цьому році сонячні, малі вітрові електричні станції, теплові насоси  ґрунтового та повітряного типу, геліоколектори скористатись фінансовою підтримкою в межах зазначеної Програми», - зазначив начальник управління енергоефективності департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Микола Вознюк.

Нагадаємо, що з початку дії Програми 68 жителям області відшкодовано 1,1 мільйона  гривень. 

Станом на 01.01.2022 р. 1918 сонячних електростанцій працює у приватних домогосподарствах Львівської області, загальна  потужність яких складає понад 46 МВт.

1595 власників приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції

11 домогосподарств отримали з обласного бюджету відшкодування за зелену енергетику

Заплатили не всім: мешканцям Львівщини відшкодували лише 17 заявок за відновлювальну енергетику

Замість газу – сонячні батареї, теплові помпи і…топінамбур - львівський досвід

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини