З 20 жовтня у Львові будуть змінені шість тролейбусних маршрутів

16:33 19 жовтня 2021 р.

Від завтра за тимчасовою схемою відновлює роботу тролейбусний маршрут №29.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

За інформацією управління транспорту ЛМР, від завтра, 20 жовтня, у зв’язку із виконанням робіт з реконструкції тролейбусної лінії на ділянці від вул. Городоцької до вул. Виговського, за тимчасовою схемою відновлює роботу тролейбусний маршрут №29.

Тролейбуси курсуватимуть так: Аеропорт – вул. Любінська – вул. Окружна – вул. Кульпарківська – Привокзальний ринок – Університет – вул. Городоцька – вул. Кульпарківська – вул. Окружна – вул. Любінська – Аеропорт». Відповідно, маршрут зі сполученням Аеропорт – вул. Захисників України курсувати не буде.

Одночасно, у зв’язку з наступним етапом реконструкції тролейбусної лінії на перехресті вул. Кульпарківська - вул. Володимира Великого від завтра, 20 жовтня, відбудуться зміни у русі кількох тролейбусних маршрутів.

Зокрема, маршрут № 22 курсуватиме так: Автовокзал – вул. Володимира Великого – вул. Кульпарківська – Університет – вул. Городоцька – ст. Скнилів – вул. Ряшівська – вул. Виговського – вул. Наукова – Автовокзал.

Маршрут № 23 — вул. Хуторівка – вул. Ш.Руставелі.

Маршрут № 23А курсувати не буде.

«Маршрут № 23 курсуватиме зі змінами, а маршрут № 23А не курсуватиме 2 тижні – саме стільки триватимуть роботи на кільці вул. Кульпарківська-вул. Володимира Великого.

Тролейбуси № 22 та № 29 курсуватимуть за вказаними маршрутами до відкриття для проїзду перехресть вулиць Антоновича та Героїв УПА з вулицею С.Бандери», - зазначив начальник управління транспорту Орест Олеськів.

Після виконання робіт на кільці реконструкцію тролейбусної лінії проводитимуть на вул. Кульпарківській на ділянці до вул. Наукової.

Нагадаємо, реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській від вул. Городоцької до вул. Наукової проводять за кредитні кошти ЄБРР.  І це вже третій компонент, що реалізовується в рамках проєкту «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львова».

Зі Сихова до Збоїщ курсуватимуть від завтра у Львові трамваї № 4

П'ять автобусних і два тролейбусних маршрутів у Львові перевозитимуть уболівальників до першої години ночі

Оновлено розклади руху та випуск рухомого складу на усіх трамвайних та тролейбусних маршрутах Львова

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу