У Львові реконструюють тролейбусну лінію на вулиці Кульпарківській: без зупинення руху

10:07 11 березня 2021 р.

Сьогодні, 11 березня, стартують роботи у межах проєкту «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові», який повністю фінансується за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

Термін виконання контракту — 6 місяців, тобто до вересня 2021 року. Роботи не перешкоджатимуть руху транспорту, тролейбусні маршрути курсуватимуть відповідно до графіку.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

За словами керівниці групи реалізації проєктів Міжнародних фінансових організацій ЛКП «Львівелектротранс» Ірини Іванишин, 30 грудня 2020 року відбулося підписання контракту з переможцем тендеру — об'єднанням компаній ТОВ «Вальво» (Львів, Україна), ТОВ «Магістраль Інжиніринг» (Львів, Україна), ТОВ «Еле-Комп» (Польща), ТОВ «Електротехніка» (Чеська Республіка), на реконструкцію тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові. Упродовж січня-лютого 2021 року сторони виконували умови контракту, необхідні для початку робіт, а саме підрядник надав банківські гарантії на авансовий платіж та виконання контракту, оформив договори страхування, ЛКП «Львівелектротранс» здійснило авансовий платіж та отримало дозвіл ДАБІ на початок робіт, відповідно після виконання цих умов, технічний нагляд (Egis International) видав повідомлення про початок робіт 11.02.2021 року).

«Ці роботи у повному обсязі фінансуються за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. І це вже третій компонент, що реалізовується в рамках проєкту «Модернізація громадського тролейбусного транспорту м. Львова», — зауважує Ірина Іванишин.

Головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів розповідає, що на першому етапі робіт буде проведено влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі, включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення. Опісля, переулаштування існуючих кабельних ліній КЛ-600 В, встановлення нових опор контактної мережі, перенесення існуючих інженерних мереж на нові опори.

«Передбачена проєктом також реконструкція контактної мережі. Зокрема, заміна контактного проводу, ізоляції, арматури, елементів підвіски, спеціальних деталей тощо. Водночас проводитиметься заміна фідерних ліній, демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі та впорядкування благоустрою території», — додав Володимир Ковалів.

Роботи не перешкоджатимуть руху транспорту. Тролейбусні маршрути курсуватимуть відповідно до графіку.

У Львові здійснять інвентаризацію земельних ділянок всіх дитячих та спортивних майданчиків

Львівська влада забере у Львівгазу мережі і зменшить ціну доставки газу вдвічі

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу