Львівська влада забере у Львівгазу мережі і зменшить ціну доставки газу вдвічі

09:32 11 березня 2021 р.

Фото до новини

На комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарства було прийнято проект рішення щодо передачі газових мереж у власність Львівської міської територіальної громади.

Про це інформує пресслужба ЛТО "Європейська солідарність", пише Dailylviv.

«Таке рішення прийнято з метою значно здешевити тариф для споживачів усіх рівнів» – пояснив член комісії, депутат ЄС, Остап Доскіч.

«Переглянувши презентацію, заслухавши обгрунтовані пояснення директора департаменту житлового господарства та інфраструктури О. Одинця і директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» В.Вольського та прийнявши до уваги діючу тарифікацію, ми з колегами дійшли одноголосної згоди про необхідність передачі газових мереж у власність Львівської міської територіальної громади» – прокоментував Остап Доскіч.

Пан Одинець на комісії пояснив, що таке рішення декларує, що рада Львівської територіальної громади готова прийняти розподільчі газові мережі у свою власність. Чим на його думку буде засвідчено також, що ЛТГ готова забезпечувати мережі для їх повноцінного функціонування.

Згідно з представленими паном В.Вольського попередніми підрахунками максимальна ціна за розподіл газу для львів’ян становитиме максимум 95коп/м3.

Члени комісії посилаються на подібні рішення які були прийняті і в інших містах, таких як Суми, Житомир, Каховка, Мукачево, Ніжин та Бучач.

Львівська ОТГ може повернути собі газові мережі, щоб зменшити тарифи для населення, - екскерівник Львівгазу

У Львівській облраді хочуть передати газотранспортні мережі у власність громад

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини