В енергосистемі України важка ситуація

16:41 29 листопада 2023 р.

Фото до новини

Необхідне ощадливе споживання.

З 13:00 в енергосистемі зафіксовано дефіцит електроенергіїПро це повідомило ПАТ НЕК «Укренерго», пише DailyLviv.com. Причина дефіциту - стрімке зростання споживання через важкі погодні умови та одночасне включення в мережу тисяч споживачів з постраждалих від негоди регіонів. Водночас електростанції не можуть виробити достатньо електроенергії, щоб задовільнити всі потреби споживачів: сонячні електростанції майже не працюють через щільну хмарність в усіх регіонах, а на теплових електростанціях деякі блоки ще перебувають в ремонті. 

Для того, щоб «підстрахувати» генерацію та усунути дефіцит без обмежень для споживачів Диспетчерський центр «Укренерго» змушений залучити аварійну допомогу від операторів системи передачі електроенергії Румунії та Польщі з 13:00 до 16:00. Аварійна допомога - екстрений захід для балансування енергосистеми.

В енергосистемі зараз склалась важка ситуація

Ощадливе споживання не означає, що потрібно вимкнути все в домі і сидіти в темряві. Достатньо вимкнути світло там, де воно в цей момент не потрібно й  уважно поставитись до того, як ви користуєтесь потужними електроприладами: залишити працювати тільки найнеобхідніше, а всі нетермінові справи перенести на вечір та ніч після 18:00.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів