Європа збільшить імпорт електроенергії в Україну

22:22 28 листопада 2023 р.

Фото до новини

Успішно завершена синхронізація української та європейської енергосистем.

НЕК «Укренерго» повідомила, що виконала основні технічні умови для забезпечення постійного об’єднання між енергосистемами України та Європи. про це пише DailyLviv.com.

Сьогодні, 28 листопада, Регіональна група ENTSO-E «Континентальна Європа» підтвердила повне виконання НЕК «Укренерго» Каталогу заходів, що означає завершення проєкту синхронізації між українською енергосистемою та європейською континентальною мережею.

«Оператори систем передачі країн континентальної Європи раді повідомити, що український системний оператор НЕК «Укренерго» підтвердив відповідність основним технічним вимогам, що необхідні для забезпечення постійної синхронної роботи між енергосистемами континентальної Європи та України», - йдеться в офіційному повідомленні ENTSO-E.

Оператори континентальної Європи також прийняли рішення про збільшення максимальних обсягів імпорту електроенергії до України та Молдови до 1700 МВт. Таке рішення базується на результатах досліджень безпеки та стабільності синхронної роботи української та європейської енергосистем.

Читайте також: Керівник «Укренерго» повідомив, за яких умов наступного тижня можуть розпочати вимкнення електропостачання

Цієї зими Росія буде знову намагатися знищити нашу енергосистему, - Зеленський за підсумками Ставки

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів