Укренерго повідомило про споживання, генерацію і дефіцит електроенергії

13:26 17 лютого 2023 р.

Фото до новини

Через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводились. Працюють усі види електростанцій в енергосистемі.

17 лютого ДП НЕК "Укренерго" повідомило приємні для споживачів новини, пише Dailylviv.com.

Споживання на рівні робочого дня, але дещо нижче, ніж у четвер.

Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній упродовж всього робочого тижня і наразі не прогнозується. Електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття наявного споживання.

Генерація: працюють всі види електростанцій в енергосистемі. Переважно у денні години активно працюють електростанції з відновлюваних джерел енергії. Імпорт електроенергії незначний в результаті стабілізації електропостачання в країні.

Обмеження: Через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні не доводились. Але при зростанні споживання можливе застосування відключень. Заміри фактичного споживання проводяться відповідно до графіка у м. Київ та у Чернівецькій області. 

В Одесі через пошкоджену інфраструктуру все ще є мережеві обмеження. Через збільшення активності бізнесу, споживання Одеси зростає. Для уникнення перевантаження обладнання застосовуються графіки погодинних відключень.

Зазначимо, що через мережеві обмеження вчора споживання обмежувалось у м. Києві, Київській та Житомирській областях.

Ремонти: Ремонтні бригади «Укренерго» працюють безперервно над усуненням мережевих обмежень на Одещині, які викликані значними пошкодженнями основного обладнання підстанцій, які неодноразово були атаковані ракетами та дронами росіян. 

Також тривають аварійно-відновлювальні роботи на всіх інших пошкоджених об’єктах магістральних мереж «Укренерго» для усунення мережевих обмежень, передачі необхідного обсягу електроенергії від генерації до споживачів та підвищення надійності живлення. 

Нагадуємо, що понад 10 ГВт основних встановлених потужностей наразі недоступні українській енергосистемі й знаходяться під контролем ворога. Це найбільша в Україні та Європі Запорізька АЕС, а також Запорізька ТЕС, Луганська ТЕС, Вуглегірська ТЕС, Каховська ГЕС. Крім цього, на тимчасово окупованих територіях півдня також знаходиться і більшість вітрових та сонячних електростанцій. Зазначимо, що крім АЕС, решта електростанцій – це ключові регулюючі потужності. Саме вони забезпечують покриття споживання у пікові ранкові та вечірні години.

Укренерго повідомило про споживання, генерацію і дефіцит електроенергії

Що буде зі світлом на Львівщині 17 лютого

Ситуація поліпшилася, особливо в останні дні, - голова правління Укренерго Кудрицький

На Львівщині призупинили графіки вимкнень електроенергії

Нічна атака ракетами та дронами: чи обмежуватимуть енергоспоживання

Європейське енергооб'єднання збільшило імпорт електроенергії в Україну

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів