У Ратуші повідомили, де зберігатимуть евакуйовані у центрі Львова авта

12:46 19 серпня 2022 р.

Фото до новини

У Львові на вул. Кривоноса, 6 облаштують спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет Львівської міської ради. Майданчик на 77 машиномісць облаштують на території ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Як пояснив заступник директора департаменті міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Дмитро Пецій, облаштування такого майданчика в ближньому центрі дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

За словами заступника начальника управління безпеки ЛМР Юрія Дяковича, на сьогодні у місті діє 2 майданчики, де зберігають евакуйовані авто – на вул. Конюшинній, 13 та на вул. Тролейбусній, 1.

«Транспортування авто у ці локації забирає багато часу. До прикладу, аби перевезти автомобіль-порушник на вул. Конюшинну та повернутися звідти, евакуатору необхідно 2 години. На вул. Тролейбусну – годину-півтори. А маючи такий майданчик у ближньому центрі, евакуація займатиме 20-25 хв», - розповів Юрій Дякович.

Відповідно до рішення виконкому, департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР має розробити Програму здійснення заходів щодо облаштування майданчика. А ЛКП «Інститут просторового розвитку» - надати проєктні пропозиції на його облаштування.

За інформацією управління безпеки ЛМР, щодня у Львові евакуйовують в середньому 15 автомобілів, які створюють суттєві перешкоди для руху транспорту. Аби повернути авто, водій-порушник має сплатити 2234 грн – така мінімальна вартість однієї послуги з  евакуації у Львові.

Евакуатори забиратимуть у Львові автомобілі ще з чотирьох вулиць (перелік)

Львів за 5, 6 млн грн купив програму Інспектор для контролю за паркуванням

У Львові контролерів у громадському транспорті впізнають за фірменим одягом

Евакуація автомобілів від вокзалу: 40 великих автобусів циклічно вивозять людей

У Львові щодоби евакуйовують десятки машин на штраф-майданчик

Залізничний вокзал у Львові закрили для приватного автотранспорту і таксі

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів