У Києві затримали елітне авто громадянина Ізраїлю, завезене через українсько-польський кордон

10:57 9 липня 2021 р.

Київськими митниками спільно з Нацполіцією України викрито незаконне перебування на митній території Україні автомобіля LAMBORGHINI AVENTADOR за 600 тисяч євро, якого ще називають еталоном якості серед суперспорткарів.

Під час перевірки електронної митної бази даних Київською митницею встановлено, що цей транспортний засіб ввезений на територію України через одну з митниць на українсько-польському кордоні громадянином Ізраїлю в режимі тимчасового ввезення терміном до одного року ще в лютому 2020 року.

Про це повідомила пресслужба Державної митної служби України, пише Dailylviv.

Згідно із наявною інформацією автомобіль по закінченню строку вивезений за межі України не був та з заявою щодо продовження терміну тимчасового ввезення спорткару його власник до митниці не звертався.

Таким чином, елітний автомобіль LAMBORGHINI AVENTADOR став предметом порушення митних правил, оскільки громадянин, який його завіз на територію України, порушив українське митне законодавство.

Замість ввезти дороге авто законно і з гідністю сплатити при цьому всі передбачені митні платежі, або ж вчасно вивезти його за межі митної території України, з LAMBORGHINI зробили справжнього нелегала.

За виявленим фактом Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ч.6 ст 481 Митного кодексу України, автомобіль тимчасово вилучено а матеріали справи митниця скерувала до суду.

Днями у цій справі судом винесено рішення, відповідно до якого на громадянина Ізраїлю накладено штраф у розмірі 170 тис грн.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу