У Львові у промзоні збудують виробничо-складський комплекс і залізничну колію: шукають орендаря

15:41 12 жовтня 2021 р.

У Львові у районі промзони Сигнівки урочисто заклали наріжний камінь під будівництво нового виробничо-складського комплексу в межах індустріального парку – «Спарроу Парк Львів».

Ініціатором створення індустріального парку є компанія Спарроу Кепітал, що входить до групи компаній Sparrow, які працюють у девелоперських проектах, інвестування, управління майном та реалізували різноманітні проекти в галузі будівництва нерухомості загальною площею більше 240 тис. квадратних метрів. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Ми зробимо все, щоб перша черга цього парку була зведена у 2022 році, інвестор також прийде у 2022 році», - сказав Максим Чухен, директор Спарроу Кепітал.

«Коли ми готували концепцію індустріального парку, довелось ознайомитись і взяти до уваги концепцію розвитку промзони «Сигнівка» загалом. Там є повна відповідність тій меті та завданням, які ставимо ми, як ініціатори, і тим завданням та меті, які ставить місто....Ми отримали запит від більше, ніж 10 іноземних локальних компаній і ми віримо в успіх цього проекту. Виправданням цим ризикам, які бере на себе ініціатор у будівництві, є той факт, що наш попередній проект, який збудований, є на завершальній стадії поблизу Львова, у м. Городок, є залучений інвестор, підписаний договір. Ми бачимо, що ця історія успіху виправдовує цю мету і ризики. Я би хотів побажати ініціатору, управлінцям, громаді міста, щоб до етапу виведення цього проекту на ринок, залучили якісного орендаря, щоб друга черга не змусила на себе довго чекати», - розповів Тарас Ястремський, комерційний директор Спарроу Індастріз.

Будівництво розпочалось відразу після отримання дозволу на початок будівельних робіт у вересні 2021 року.

Виходячи з наявної площі ділянки, в межах якої планується створити індустріальний парк, загальна площа території комплексу становитиме 18,8242 га (з площею відводу колії).

Проектом будівництва планується збудувати індустріальний парк у кілька черг.

У короткостроковій перспективі (включно ІІ-ий квартал 2022 року) планується:

після включення індустріального парку в реєстр - укладення договору про створення та функціонування індустріального парку з обраною керуючою компанією,

завершення проектування та будівництво першої черги будівництва на території індустріального парку – виробничо-складський комплекс площею 11.740 м2;

завершення розробки технічної та робочої документації та будівництво необхідної інженерно-технічної інфраструктури індустріального парку;

належне облаштування території індустріального парку для первинних черг будівництва;

здійснювати регулярні рекламні заходи на міжнародних інформаційних майданчиках, участь у спеціалізованих виставках та конференціях.

Надалі заплановано:

в середньостроковій перспективі (2-3 роки) - завершення проектування та будівництво другої та третьої черги будівництва на території індустріального парку – виробничо-складські комплекси площею 37.680 м2;

в довгостроковій перспективі (5-8 років) – повний розвиток індустріального парку – виробничо-складські комплекси площею 63.580 м2 та інженерно-технічної інфраструктури;

на постійній основі - надання сервісів керуючою компанією учасникам парку.

Проектування та будівництво кожного окремого об’єкту нерухомості планують здійснювати у відповідності до вимог, специфікацій учасників індустріального парку та відповідно до стандартів промислових будівель Класу-А.

Профіль учасників, яким буде надаватися перевага під час реалізації процесу залучення в індустріальний парк, є таким:

машинобудування та металообробка;

логістика (urban logistics),

легка та харчова промисловість;

переробна галузь;

деревообробна, поліграфічна галузь;

інші галузі, сумісні із цими.

Виходячи із здійсненного аналізу світового досвіду та тенденцій із розміщення в Україні працемістких виробництв автомобільної галузі, легкої промисловості та металообробки, індустріальний парк «Спарроу Парк Львів» здатен залучити у вигляді інвестицій до 4 млн дол. США та створити до 60 робочих місць на 1 га території. Так очікувана загальна сума інвестицій у повний розвиток та функціонування індустріального парку становитиме близько 1.898 млн грн, загальна кількість створених робочих місць – 1000.

А місто сприяє забезпеченню району відповідними інженерними мережами та інфраструктурою, необхідними для належного функціонування індустріального парку «Спарроу Парк Львів».

У Львові збудують індустріальний парк Рясне-2, за який судили міського голову Садового

Мостиський сухий порт став 9-им індустріальним парком на Львівщині: пріоритетні галузі

У мікрорайоні Рясне створять три тисячі робочих місць

 

dailylviv.com

До теми

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу