Депутати Львівської міськради затвердили концепцію індустріального парку «Сигнівка»

18:10 5 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 1062


Фото: galinfo.com.ua

Індустріальний парк «Сигнівка» збираються створити на ділянці, яка фактично знаходилася в користуванні підприємством «Галінпекс».

У прес-службі Львівської міськради повідомили в четвер: «Сьогодні, 5 жовтня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради було затверджено Концепцію індустріального парку «Сигнівка». Також депутати проголосували за затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Північній (ділянка 2-2) у промисловій зоні для цього індустріального парку».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила під час засідання сесії: «Пропонуємо розглянути концепцію індустріального парку «Сигнівка». Перше рішення про створення на цій території індустріального парку було прийнято Львівською міською радою ще у 2013 році. Пропонуємо погодити концепцію розміщення індустріального парку на території 51 га, які обмежені колією «Львівської залізниці», вулицею Північною й лісопарком Білогорща. Орієнтовна площа земельної ділянки 51 га».

Чиновник також запевнила: «Індустріальний парк пропонуємо створити терміном на 30 років. Серед особливих умов до учасників індустріального парку пропонується оголосити конкурс, із зазначенням вимоги, що учасник індустріального парку є суб’єктом господарювання, який зареєстрований на території Львова. Зазначена земельна ділянка станом на сьогодні є вільною від забудови».

Гелена Пайонкевич також повідомила: «Згідно з даними Держземкадастру, ділянка знаходилась фактично у користуванні підприємством «Галінпекс» без належно оформленим правовстановлюючих документів. Станом на сьогодні ми маємо згоду на вилучення земельної ділянки від цього підприємства власне для потреб індустріального парку. Жодних судових спорів чи інших перешкод для створення індустріального парку на цій ділянці немає».

Про це поінформували сьогодні, 5 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:15 21 липня 2018 р.

Національний банк зміцнив гривню

НБУ зафіксував офіційний курс гривні на рівні до 26,446104 за долар (у п’ятницю – 2647.2433) та 30,862603 – за євро (у п’ятницю – 30,676255).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 336

17:00 20 липня 2018 р.

Львівщина долучилась до розробки Національного плану дій щодо зайнятості молоді

У четвер, 19 липня, в київському «IQ»-бізнес-центрі відбувся Всеукраїнський форум «Національний план дій щодо зайнятості молоді 2030: думка регіонів», участь у якому взяла молодь з усіх регіонів України, а зокрема – Львівщини.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 351

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу