У Львові пробурять свердловину для реабілітаційного центру Незламні і облаштують охоронну зону

18:46 29 березня 2023 р.

Фото до новини

Фахівці ЛМКП «Львівводоканал» працюють над облаштуванням альтернативного незалежного водопостачання Національного реабілітаційного центру «Незламні» (UNBROKEN) у Львові.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Керівник відділу гідрогеології ЛМКП «Львівводоканал» Василь Павлюк розповів: «Геофізики зробили попередню розвідку водоносних горизонтів. Далі буде відбуватись звужена, детальна розвідка для того, аби підібрати оптимальне місце для свердловини. І уже в 10-х числах квітня, за сприятливих умов, буде здійснено буріння свердловини. Попереднє місце дослідження геофізиками – Замарстинівський парк».

Фахівець також пояснив, що довкола майбутнього водозабору має бути охоронна зона у радіусі 50 м, де заборонена будь-яка діяльність. Вода зі свердловини потраплятиме до спеціальних накопичувальних резервуарів, які будуть забезпечені альтернативними джерелами живлення (генераторами). Тобто, у разі критичних ситуацій та відсутності централізованого водопостачання у всьому місті, в центрі «Незламні» водопостачання зможуть здійснювати безперебійно із власного водозабору.

Уже наступного дня після операції пацієнт може ходити: у Львів привезли нову технологію протезування

У квітні у Львові відкриють сучасний корпус реабілітації НЕЗЛАМНІ: що там буде

Ляшко у Садового презентує проєкт Національного центру реабілітації, аналогів якого немає у світі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів