Забезпечити генераторами котельні й водозабори, школи й дитсадки повинні ОМС, - Козицький

10:37 28 листопада 2022 р.

Фото до новини

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що про таке завдання неодноразово говорили під час нарад з керівниками органів місцевого самоврядування.

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький уточнив енергетичну ситуацію на Львівщині, пише Dailylviv.com.

"Через зростання дефіциту потужності, який виник через аварійні відключення блоків на кількох електропідстанціях та зростання споживання у зв'язку з погіршенням погодних умов, сьогодні НЕК «Укренерго» вимушено застосувала аварійні вимкнення по всій території України, зокрема у Львівській області. Це необхідно, щоб без світла не залишилися всі. 

Докладно про те, яка енергетична ситуація у Львівській області та відповіді на найчастіші запитання – за посиланням".

"Що стосується запитання, чому разом зі світлом у деяких споживачів зникає також теплопостачання, відповідаю: так виникає, тому що не всі котельні і водозабори енергетики можуть залишити заживленими під час відключень електроенергії. Забезпечити їх генераторами мають органи місцевого самоврядування. Також органи місцевого самоврядування повинні забезпечити альтернативними джерелами живлення школи та дитсадки. Це питання піднімали під час попередніх нарад з ними". 

Денис Шмигаль повідомив про оперативну допомогу від ЄС для ремонту електромереж

На Львівщині вимикатимуть світло навіть на об'єктах критичної інфраструктури

На Львівщині - аварійні вимкнення, які охоплюють більшість споживачів. Графіки не діють

Укренерго назвало причину збільшення дефіциту потужності

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів