У Львові наберуть 112 інспекторів з паркування автотранспорту: вже оголошено конкурс на 40 місць

12:29 17 листопада 2021 р.

Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР очолив Олег Забарило, який оголосив про це завдання.

Про офіційне призначення посадовця на цю посаду повідомив мер Львова Андрій Садовий під час сьогоднішньої апаратної наради, пише Dailylviv.com з посиланням на пресслужбу ЛМР.

«На останній сесії ми прийняли всі відповідні рішення щодо роботи департаменту міської мобільності і вуличної інфраструктури. Залишалося питання керівника. Ще заздалегідь я попросив Олега Забарила взяти на себе цю відповідальність як виконувача обов’язків. Зараз я підписав розпорядження про його офіційне призначення. У підпорядкуванні цього департаменту є наші стратегічні комунальні підприємства АТП №1, «Львівавтодор» і «Львівелектротранс». Бажаю плідної співпраці та реалізації важливих для міста проектів» - сказав міський голова.

На сьогодні, за словами Олега Забарила, основними завданнями департаменту міської мобільності і вуличної інфраструктури є впровадження електронного квитка, співпраця з міжнародними інституціями в напрямку збільшення одиниць громадського транспорту у Львові, впорядкування зон паркування та ін.

«Першочерговою ціллю для департаменту міської мобільності і вуличної інфраструктури є впровадження електронного квитка у Львові. Це масштабний проект, завдяки якому відбудеться багато позитивних змін у роботі громадського транспорту. Найперше зміниться філософія роботи громадських перевезень, адже відшкодування перевізникам буде здійснюватися за 1 км здійсненої транспортної роботи. Відповідно зникне стимул порушувати графічність, не виходити на вечірні маршрути, тощо. Тому, завдяки електронному квитку, ми зможемо забезпечити прогнозовану роботу громадського транспорту, і, відповідно, покращити фінансово-господарський стан наших комунальних підприємств і перевізників.

Також будемо працювати над придбанням додаткових одиниць рухомого складу. Є ряд проектів, над якими вже працює департамент, – це проекти з Міжнародною фінансовою корпорацією, Європейським інвестиційним банком, щодо придбання як автобусів так і електротранспорту, модернізації контактної мережі.

Працюватимемо над питанням впорядкуванням паркуванням у місті. Проведемо інвентаризацію всіх потенційних майданчиків для паркування в межах першої, другої і третьої зон паркування. На сьогодні ми набираємо штат інспекторів з паркування. Їх має бути 112 людей. Вже оголошено конкурс на 40 осіб. Тому, завдяки комплексному підходу до проведення інвентаризації, облаштуванню платних майданчиків для паркування, зокрема в центральній частині міста, і ефективній роботі інспекторів з паркування, нам вдасться впорядкувати паркування, стимулювати людей користуватися громадським транспортом, не порушувати правила дорожнього руху і правила паркування», - розповів Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР.

Біографічна довідка

Забарило Олег Володимирович народився 24 січня 1988 року у м. Львові.

Освіта:

У 2009 р. закінчив Львівський національний університет ім. І. Франка, спеціальність «Облік та аудит», кваліфікація економіст, спеціаліст з обліку та аудиту;

У 2016 р. – закінчив Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської  підготовки Львівського національного університету ім. І. Франка, спеціальність «Правознавство», кваліфікація спеціаліст – юрист.

Досвід роботи:

Травень 2010 р. – червень 2010 р. – головний спеціаліст сектору тарифів та цін відділу місцевих податків, тарифів та цін управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради;

Червень 2010 р. – липень 2011 р. – головний спеціаліст сектору тарифів та цін відділу місцевих податків, тарифів та цін управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради;

Липень 2011 р. – червень 2015 р. – завідувач сектору тарифів та цін відділу місцевих податків, тарифів та цін управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради;

Червень 2015 р. – січень 2017 р. – заступник начальника управління – начальник відділу місцевих податків, тарифів та цін управління економіки департаменту економічної політики Львівської міської ради;

З січня 2017 р. – заступник начальника управління – начальник відділу податкового та тарифного регулювання управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради;

З серпня 2018 р. – виконує обов’язки заступника директора департаменту – начальника управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

З 07.11.2018 р. – переведений на посаду заступника директора департаменту–начальника управління економіки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради

З 25.10.2021 р. покладено виконання обов’язків директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

Спеціаліст ракетної та космічної техніки очолить у Львові управління вуличної інфраструктури мерії

Відділ освіти очолила бухгалтерка без диплому педагога: вперше в Україні у Буській громаді на Львівщині

Василь Віконський подав у відставку. Призначили нового начальника поліції Львівщини

У Львівській облраді призначили нового керуючого справами. Учорашнього безробітного

Західукргеологію у Львові очолив продюсер дитячих фільмів і захисник озера Стосіка

Призначено нового начальника західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

dailylviv.com

До теми

23:30 13 травня 2022 р.

Ізраїльська безпека: у Львові затвердили нові стандарти будівництва житла

Мерія затвердила стандарти, за якими будинки в місті відтепер зводитимуть із урахуванням виникнення різних надзвичайних ситуацій. Нові норми підтримав сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради.

Рубрика: Економіка

22:14 13 травня 2022 р.

На Львівщині в умовах воєнного стану взяли в оренду 240 га сільгоспземлі: де найбільше

На території області в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували перші договори оренди землі щодо 23 сільськогосподарських ділянок, площею понад 240 га.

Рубрика: Економіка

20:19 13 травня 2022 р.

172 АЗС компанії Glusco, яку пов'язують з Медведчуком, переходять в управління державної компанії

Уряд ухвалив документ, згідно з яким 172 заправки компанії Glusco, яку пов'язують з проросійським нардепом Медведчуком, переходять в управління державної компанії НАК «Нафтогаз».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу