У будинку культури ЛОРТА створять міський розвитковий центр для дітей

13:30 5 листопада 2021 р.

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про утворення комісії з питань передачі у комунальну власність Львівської міської територіальної громади майна Державного підприємства «Львівський державний завод «ЛОРТА».

Як наголосив мер Львова Андрій Садовий, у цих приміщеннях має бути облаштований розвитковий центр для дітей. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Відповідно до вимог закону щодо передачі державного майна у комунальну власність, пропонуємо створити відповідну комісію. Представником від виконавчого комітету буде Андрій Москаленко – перший заступник міського голови, заступник з економічного розвитку. А також є двоє представників від підприємства «ЛОРТА».

Наступним нашим кроком буде підписання акту приймання-передачі, реєстрація права власності територіальної громади на цей об’єкт, визначення особи балансоутримувача», - доповіла Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР.

«Хочу наголосити, що у нас була домовленість з представником «Укроборонпрому», що  наука, має бути техніка і має бути моделювання. І в цьому ракурсі маємо працювати. Там має бути розвитковий центр для дітей», - наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Рішення прийняли із зауваженнями – до складу комісії з питань передачі у комунальну власність Львівської міської територіальної громади майна Державного підприємства «Львівський державний завод «ЛОРТА» буде включено представника постійної депутатської комісії культури.

Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

Львів'ян з Політехніки і ЛОРТА нагородили премією за створення комплексу автоматичних гармат

На оборонному заводі у Львові, який виготовляє радіоелектронну апаратуру, погасили борги із зарплати

У Львові відкрили перший в Україні Дитячий центр здоров’я

dailylviv.com

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу