Керівництво «Укроборонпрому» звільнило директора львівського заводу

23:05 8 листопада 2017 р.


Фото: скріншот з відео на сайті прес-служби «Укроборонпрому»

Встановлено чисельні факти порушень та недоліків у фінансово-господарській діяльності державного авіаційно-ремонтний заводу.

У прес-службі державного концерну «Укроборонпром» повідомили сьогодні, 8 листопада, що його керівництво звільнило директора підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» Олександра Кравчука зі займаної посади. В цьому ж повідомленні зазначено: «Відповідне рішення оголосив заступник генерального директора ДК «Укроборонпром» Володимир Кострицький під час наради з керівним складом львівських підприємств-учасників концерну. При здійсненні концерном своїх управлінських функцій щодо ДП «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» встановлено чисельні факти порушень та недоліків у фінансово-господарській діяльності підприємства та  систематичне ігнорування його директором принципів політики прозорої закупівлі, яку спроваджує концерн».

«За виявлені порушення керівника підприємства було притягнуто  до дисциплінарної відповідальності, а виявлені у 2016-2017 роках  матеріали щодо розтрати службовими особами ДП «ЛДАРЗ» коштів під час закупівлі товарно-матеріальних цінностей у взаємопов’язаних комерційних структур спрямовано до правоохоронних органів та зараз досліджують у рамках кримінальних проваджень, – поінформували також в «Укроборонпромі». – Слід зазначити про свідоме ігнорування та небажання вже відстороненого керівника ДП «ЛДАРЗ» виконувати розпорядчі документи Концерну, а саме– організувати повноцінну комплексу систему безпеки, здійснювати прозорі закупівлі на торговому електронному майданчику, дотримуватись вимог внутрішньої кооперації, що розширює спектр замовлень підприємства-учасників Концерну, зменшує собівартість продукції та послуг, підвищує ефективність діяльності, тощо. Через умисне, демонстративне невиконання керівником підприємства наказів та розпоряджень Концерну, контракт з директором ДП «ЛДАРЗ» розірвано.

Заступник гендиректора «Укроборонпрому» Володимир Володимир Кострицький зазначив: «Системні антикорупційні заходи створюють умови для залучення інвестицій в оборонний сектор, сприяють укріпленню добропорядності ведення бізнесу».

«На зустрічі керівництвом «Укроборонпрому» в черговий раз було наголошено на необхідність суворого  дотримання принципів прозорої закупівлі,  неприпустимість співпраці з фірмами-»прокладками», фіктивними фірмами або такими, які фігурують у чисельних кримінальних провадженнях. Керівників підприємств попереджено про персональну відповідальність за вибір постачальників та закупівлю комплектуючих за завищеними цінами, дотримання вимог законів та розпорядчих документів Концерну щодо внутрішньої кооперації в господарській діяльності», – повідомили також у прес-службі «Укроборонпрому».

dailylviv.com

До теми

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

12:07 24 жовтня 2021 р.

Назвали 39 об’єктів, які збудують і відремонтують у гірських районах Львівщини

У межах реалізації проекту “Мале Карпатське коло” департамент дорожнього господарства Львівської ОДА запланував ремонт та будівництво 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт становить 4,13 млрд гривень.

Рубрика: Економіка

11:48 24 жовтня 2021 р.

Майже половина українських промпідприємств припинить роботу через дорожнечу газу

У короткостроковій перспективі в України є лише два варіанти: або укласти тривалий контракт з фіксованою ціною з надійним європейським постачальником газу, або здаватися на милість російського "Газпрому".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу