Львів'ян з Політехніки і ЛОРТА нагородили премією за створення комплексу автоматичних гармат

19:07 23 лютого 2021 р.

Сьогодні, 23 лютого 2021 року, відбулась урочиста церемонія нагородження лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Рішення щодо присудження премії 2020 року 45 лауреатам ухвалено для відзначення таких робіт: «Створення вітчизняного інноваційного комплексу з серійного виробництва та випробувань 30-мм автоматичних гармат»; «Розроблення та впровадження у виробництво новітніх оптичних матеріалів та технологій прецизійного формоутворення та нанесення високофункціональних покриттів оптичних поверхонь для виготовлення високоточних приладів прицілювання, наведення та дистанційного зондування»; «Нові технології підготовки води для використання її сільським населенням та підприємствами агропромислового комплексу»; «Розроблення і впровадження програмно-технічних засобів для діагностики хвороб серця і судин та контролю процесу реабілітації в клінічних та польових умовах»; «Сучасні методи діагностики та лікування радіаційно індукованого раку щитоподібної залози (наслідки аварії на Чорнобильській АЕС)».

Розмір кожної Премії становить 200 тисяч гривень.

За роботу “Створення вітчизняного інноваційного комплексу з серійного виробництва та випробувань 30-мм автоматичних гармат” відзначено, зокрема, львів'ян: Ігоря Кузя, завідувача кафедри механіки і автоматизації машинобудування Національного університету “Львівська політехніка”, доктора технічних наук, професора; Василя Мойсина, заступника директора з виробництва державного підприємства “Львівський державний завод “ЛОРТА”, Богдана Оліярника, головного конструктора державного підприємства “Львівський державний завод “ЛОРТА”, доктора технічних наук, старшого наукового співробітника; Ігорю Смулку, начальника конструкторсько-технологічного відділу державного підприємства “Львівський державний завод “ЛОРТА”; Володимиру Часу, директора державного підприємства “Львівський державний завод “ЛОРТА”.

У Лісотехнічному університеті відбувся перший тур виборів ректора: два кандидати

Львівські науковці розробили безсвинцеві припої і отримали Державну премію

Вісім львівських науковців увійшли до світового списку ТОП 2%

dailylviv.com

До теми

11:16 27 лютого 2021 р.

Чернівецька область увійде до червоної зони 1 березня: що заборонять

Чернівецька область офіційно увійде до "червоної зони" адаптивного карантину з 1 березня. На її території запроваджуються максимальні обмеження. Чернівецька область запроваджує обмеження до 9 березня

Рубрика: Медицина

09:14 27 лютого 2021 р.

В Україні знову понад 8 000 випадків COVID

На ранок 27 лютого виявлено ще понад 8 000 нових випадків коронавірусу в Україні. При цьому госпіталізовано за добу 2 800 пацієнтів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу