У Лісотехнічному університеті відбувся перший тур виборів ректора: два кандидати

12:36 18 лютого 2021 р.

У Державному вищому навчальному закладі «Національний лісотехнічний університет України» стартували вибори ректора. На посаду керівника університету претендували шестеро осіб, а голосували на двох виборчих дільницях.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

«Дільниця №1функціонує в університеті та у відокремленому структурному підрозділі «Технологічний коледж», що у Львові на вулиці Пулюя. Дільниця №2 організована у Хусті, де голосують працівники Закарпатського лісотехнічного фахового коледжу. Згідно зі списком виборців у Львові проголосувати мали 493 особи, у Хусті 81 особа, тобто разом 574 особи. Активність цього дня була досить висока», - розповів голова головної виборчої комісії Роман Салабай.

Вибори відбулися згідно з чинним законодавством, адже взяли участь більше 50 відсотків виборців. Відтак, до другого туру вийшли два кандидати: Руслан Гречаник – кандидат сільськогосподарських наук, та Володимир Холявка – кандидат економічних наук.

«Дуже добре, що відбуваються вибори. Переконаний, що виборці оберуть майбутнє нашого університету, адже він - невід’ємна частина національної систем освіти України. Після виборів відкриється нове дихання цього закладу і нові люди по-новому будуть працювати, тримаючи зелений курс, що обрала Європа. Наш заклад унікальний тим, що ми започаткували програму екологізації освіти, і включили в закон про вищу освіту до ключових компетентностей екологічну складову, якої раніше не було. Якщо колектив згуртується навколо нового ректора і буде підтримувати його, то університет зможе ще глибше інтегруватись в європейську освітню систему, адже має великі перспективи», - наголосив в.о. ректора університету Юрій Туниця.

Попри те, що контракт Юрія Туниці ще не завершився, він зініціював дострокові вибори.

«Керівник університету ухвалив таке рішення, аби новий ректор мав можливість організувати ефективну вступну кампанію цього року. Адже фінансування та розвиток закладу залежить від контингенту студентів», - акцентував начальник управління інновацій департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ольга Котовська.

Чинний керівник очолює університет із 1993 року. Наступний тур виборів має відбутись уже за тиждень.

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

22:01 24 лютого 2021 р.

МОН оголосить повторний конкурс на посаду ректора Лісотехнічного університету у Львові

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті України відбувся другий тур виборів ректора. Для перемоги у другому турі претендент на посаду ректора мав би набрати 50% плюс один голос від тих, які взяли участь у голосуванні.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу