Три способи заборони участі в азартних іграх: хто і як на це має право

10:57 30 серпня 2021 р.

Фото до новини

Для більшості людей гра в азартні ігри ‒ це розвага. Але є відсоток людей, які грають на шкоду собі та своїм родинам.

Проблеми через гру в азартні ігри виникають тоді, коли участь у них негативно впливає на особистість і сім’ю. 

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) - центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом - формує та веде реєстр осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх. Про це пише Dailylviv.com.

Відповідно до закону «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» обмеження участі особи в азартних іграх шляхом внесення до цього реєстру здійснюється трьома способами:

1) самостійно за заявою особи шляхом особистого подання організатору азартних ігор або КРАІЛ письмової заяви (заяви про самообмеження) з одночасним пред’явленням документа, що посвідчує особу;

2) КРАІЛ за обґрунтованою заявою членів сім’ї першого ступеня споріднення або законних представників (заяви про обмеження) на строк до шести місяців у порядку, визначеному цією статтею;

3) за рішенням суду.

Фізична особа може самостійно обмежити себе у відвідуваннях гральних закладів та в участі в азартних іграх на строк від шести місяців до трьох років шляхом особистого подання організатору азартних ігор або КРАІЛ письмової заяви (заяви про самообмеження) з одночасним пред’явленням документа, що посвідчує особу.

Заява може бути подана в письмовій або електронній формі з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Бланки заяви про самообмеження розміщуються в доступному для гравців та відвідувачів місці в кожному гральному закладі, а також розміщені на вебсайті КРАІЛ.

Подання заяви будь-якому організатору азартних ігор або КРАІЛ розглядається як подання заяви всім організаторам азартних ігор на території України.

Організатор азартних ігор зобов’язаний вживати заходів для недопущення до гральних закладів та до участі в азартних іграх осіб, які не досягли 21-річного віку і осіб, стосовно яких наявні обмеження згідно з цим законом.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів