Територію Собору Святого Юра у Львові віддали тендерному махінатору

20:36 29 листопада 2021 р.

ТОВ «Підприємство «Турист» одержить від Управління капітального будівництва Львівської ОДА понад 10 млн грн.

Управління капітального будівництва Львівської ОДА уклало угоду з ТОВ «Підприємство «Турист» на реконструкцію території архітектурного комплексу собору Святого Юра. Її впорядкування коштуватиме 10,66 млн грн, а підрядником стане компанія, яка неодноразово імітувала конкуренцію на відкритих торгах. Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.com.

За договором компанія-переможець проведе облаштування верхнього та долішнього подвір’їв, відреставрує дзвіницю, митрополичі палати, капітульні будинки та облаштує громадські санвузли. Все це підрядник має зробити до кінця 2022 року. За договірною ціною, фірма витратить 4,1 млн грн на заробітні плати працівникам (це 38% від суми закупівлі), а прибутку одержить 216 тис. грн ‒ 2%.

Єдиним конкурентом компанії виступило ПП «Альфабудсервіс» із пропозицією на 5 тис. грн дорожчою.

Раніше управління капітального будівництва вже намагалось провести реставрацію цих об’єктів. На тендері, проведеному у листопаді 2018 року, також перемогло ТОВ «Підприємство «Турист». Тоді вартість послуг оцінювали в 8,3 млн грн. Щоправда до червня 2021 року підприємство виконало робіт всього на мільйон. Після цього договір розірвали, а суму закупівлі відкоригували та оголоси нову закупівлю. Очікувана вартість послуг зросла на 2,3 млн грн.

Під час тендеру, який управління ЛОДА проводило у 2018 року реальної конкуренції не було. Тоді «Підприємство «Турист» змагалось із ТОВ «Спецбудмонтаж-НМ», яке вказувало контактною адресу вул. Зелена 269 у Львові. Таку ж адресу вказувало у документах в «Підприємство «Турист», яке орендує за цією адресою земельну ділянку у Львівської міської ради.

ТОВ «Спецбудмонтаж» раніше належало Назарові Назаревичу. Він досі бенефіціар іншої компанії ‒ ТОВ «БМП Євробуд», яке змагалось із «Туристом» за облаштування паливної у соборі Святого Юра за понад 2 млн грн. Тоді компанії також узгодили свої дії на торгах, про що писали «Наші гроші. Львів» у липні 2021 року.

Власником ТОВ «Підприємство «Турист» є Володимир Смалюх. Лише з початку 2020 року фірма одержала держзамовлень на 31 млн грн. Більшість із них від управління капітального будівництва ЛОДА на реставрацію собору Святого Юра.

Володимир Смалюх є обвинуваченим у справі щодо привласнення державних коштів. Його обвинувачують у заволодінні бюджетними грошима під час реконструкції очисних споруд для «Дрогобичводоканалу» у 2018 році. Справа триває досі, остання ухвала датована 21 жовтня 2021 року, а 24 листопада мав відбутись привід одного із свідків справи.

Мільйони на реставрацію Собору Святого Юра у Львові: на що вистачить

Нова архітектурна інспекція дозволила реставрувати на Львівщині 5 унікальних об'єктів

Чотири об’єкти, три - у Львові, один - в районі, запропонували на Велику реставрацію

 

dailylviv.com

До теми

19:17 19 січня 2022 р.

Село Зубра, що межує зі Львовом, знеструмлюють щомісяця десятки разів, - петиція до влади і ОСР

П'ятирічному терпінню мешканців приміського села Зубра настав кінець, і вони тепер публічно вимагають практичних дій від Солонківської ОТГ та ПАТ "Львівобленерго". Скаржитимуться також і в НКРЕКП.

Рубрика: Економіка

17:16 19 січня 2022 р.

Що слід знати про вантажоперевезення у напрямку Київ-Львів?

Товарообмін між столицею України та містом Лева за останні декілька років значно зріс. Експерти пояснюють таку тенденцію експортом у Львів продукції європейських виробників, штаб-квартири яких розташовані в Києві.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу