Суд у Львові допоміг фірмі Козловських робити реконструкцію торгового центру під виглядом капремонту

13:16 20 вересня 2021 р.

Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним і скасував наказ Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові про проведення позапланової перевірки будівництва, яке здійснює ТОВ «Джерельна».

Власницею ТОВ «Джерельна» є Юлія Козловська, дружина депутата Львівської облради від «Європейської солідарності» Григорія Козловського. Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.com. 

У червні цього року інспекція видала наказ про перевірку на об`єкті будівництва «Капітальний ремонт приміщень будівлі по вул. Джерельна 28-в у м. Львові», де замовником робіт є фірма Козловської. Підставою для проведення позапланової перевірки стало звернення на гарячу лінію Львова у Facebook.

Його 26 травня написала журналістка сайту ZAXID.NET Вікторія Ейсмунт. Вона запитала, чому на будівництві відсутній паспорт об`єкта. Після цього на сторінці гарячої лінії їй повідомили про те, що перевірку проведе ДАБІ м. Львова.

Цікаво, що вже у червні юрист родини Григорія Козловського і заодно депутат Львівської міськради від ЄС Юрій Ломага під час пленарного засідання сесії обурювався роботою гарячої лінії Львова у Facebook. Мовляв, реагують і на повідомлення з фейкових облікових записів. Тоді він розповів, що сам спеціально зареєстрував акаунт «Івасик-Телесик» і «кидав туди дурниці».

У результаті розгляду справи суддя вирішив скасувати наказ про проведення перевірки через те, що отримане звернення не оформлено відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Так, письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого можливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

ТОВ «Джерельна» на однойменній вулиці у Львова володіє будівлею під номером 28в – це торговий центр «Антей». 14 липня минулого року компанія отримала дозвіл на початок виконання будівельних робіт з капремонту будівлі «без зміни зовнішніх геометричних розмірів їхніх фундаментів у плані».

Як повідомляв ZAXID.NET, капремонт більше схожий на реконструкцію і полягав у тому, що будівлю практично знесли й будують нову. Це підтверджують і наявні фото. При цьому на будмайданчику немає паспорта об’єкта чи інших інформаційних таблиць, які б вказували, хто виконує перебудову.

На відміну від реконструкції – на капремонт не потрібно отримувати містобудівні умови та обмеження. Згідно з містобудівним кадастром Львова, тут містобудівні умови та обмеження не видавали.

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу