Сьогодні у Львові - 40 звернень про відімкнення будинків від газопостачання, - ЛМР

13:24 20 серпня 2021 р.

З 1 серпня цього року, щотижня на Гарячу лінію міста надходить не менш ніж 60 нових звернень щодо відсутності газопостачання, як наслідок, - питання увійшло у топ-20 категорій питань, з якими мешканці телефонують на 1580.

Про це повідомили у департаменті адміністративних послуг ЛМР, пише Dailylviv.com,

"З початку місяця інформацію про відімкнення ми отримували від мешканців. ПАТ «Львівгаз» фактично був єдиною службою, яка не попереджає Гарячу лінію міста про відімкнення надання послуг.

З 9 серпня «Львівгаз» почав активно співпрацювати з Гарячою лінією міста-1580, що дало змогу оперативно отримувати інформацію щодо відімкнення на нових локаціях та пришвидшити відновлення послуги.

На сьогодні, ми маємо 40 звернень, згідно з якими, мешканці відімкнені від газопостачання», - повідомили у департаменті адміністративних послуг ЛМР.

Нагадаємо, впродовж останніх кількох тижнів на Гарячу лінію міста надходять масові звернення мешканців щодо довготривалих відімкнень будинків від газопостачання.

ПАТ «Львівгаз» запевняє, триває перевірка систем газопостачання у будинках. Однак, є, підозри, що причиною відімкнення від газу цілого будинку є неплатежі одного або кількох мешканців будинку.

З огляду на це, мер Львова дав доручення керівникам районів виїздити на місце, збирати мешканців і представників ПАТ «Львівгаз» для з’ясування причин відсутності газу. Відключення через заборгованість є неприпустимим і суперечить чинному законодавству.


dailylviv.com

До теми

14:54 25 жовтня 2021 р.

IT-компанія зі Львова отримала американську нагороду за інновації в боротьбі з COVID-19

SoftServe отримав срібло Globee 6th Annual 2021 Business Excellence Awards за технологічні рішення, розроблені компанією для застосування в час пандемії. До них належать: вимірювання показників стану здоров’я з допомогою веб-камер, прорахунок кількості людей в приміщенні з допомогою спеціальних сенсорів та спосіб покращити соціальну взаємодію у віртуальному світі.

Рубрика: Економіка

11:09 25 жовтня 2021 р.

Новий сезон: після саудитів Львівщина готується до туристів з Бахрейну

Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства Бахрейн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу