Скільки платитимуть за газ жителі Львівщини в грудні?

16:22 6 грудня 2021 р.

Критично високий рівень цін на європейських ринках енергоресурсів не вплине на вартість газу для домогосподарств, що користуються послугами компанії.

У грудні побутові клієнти ТОВ «Львівгаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», купуватимуть газ за ціною 7,99 грн за кубометр. Про це ТОВ «Львівгаз збут» повідомило Dailylviv.com. Критично високий рівень цін на європейських ринках енергоресурсів не вплине на вартість газу для домогосподарств, що користуються послугами компанії.

«Завдяки тому, що ми уклали прямий договір з «Нафтогазом» на закупівлю газу, наші побутові клієнти можуть отримувати газ за вигідною ціною – 7,99 грн за кубометр. Ця ціна зафіксована на весь опалювальний сезон і діє до 30 квітня включно», – повідомив директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк. 

За підсумками моніторингу цін 63 постачальників, який опублікував консультаційний центр «Газправда», видно, що ціна ТОВ «Львівгаз збут» – 7,99 грн – нижча від середньої по Україні, яка становить в грудні 8,80 грн. 

У цьому опалювальному сезоні побутові клієнти ТОВ «Львівгаз збут» отримують газ в рамках двох комерційних пропозицій: «Твій газ Річний» та «Твій газ Рівномірний платіж». Базовим річним тарифом користується понад 812 тисяч побутових клієнтів. Ще майже 8 тисяч клієнтів оцінили переваги нового «рівномірного» тарифного плану. Завдяки сплаті за газ рівними частинами протягом року деякі клієнти отримали можливість зменшити взимку витрати на обігрів домівок з індивідуальним опаленням до 40%. Для кожного з цих тарифів ціна кубометра до кінця квітня 2022 року залишиться незмінною – 7,99 грн. 

Львівгаз збут: 7859 клієнтів зменшили витрати на газ в опалювальний період

"Львівгаз збут" уклав договір з "Нафтогазом" на постачання газу та зберігає ціну 7,99 грн за куб

Львівгаз збут збільшує обсяги постачання електроенергії бізнесу та бюджетникам

 

dailylviv.com

До теми

19:17 19 січня 2022 р.

Село Зубра, що межує зі Львовом, знеструмлюють щомісяця десятки разів, - петиція до влади і ОСР

П'ятирічному терпінню мешканців приміського села Зубра настав кінець, і вони тепер публічно вимагають практичних дій від Солонківської ОТГ та ПАТ "Львівобленерго". Скаржитимуться також і в НКРЕКП.

Рубрика: Економіка

17:16 19 січня 2022 р.

Що слід знати про вантажоперевезення у напрямку Київ-Львів?

Товарообмін між столицею України та містом Лева за останні декілька років значно зріс. Експерти пояснюють таку тенденцію експортом у Львів продукції європейських виробників, штаб-квартири яких розташовані в Києві.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу