Львівгаз збут збільшує обсяги постачання електроенергії бізнесу та бюджетникам

12:24 28 жовтня 2021 р.

ТОВ «Львівгаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», впродовж 2021 року збільшило обсяги постачання електроенергії бізнес-клієнтам та бюджетним організаціям.

«Клієнтська база та обсяги постачання постійно зростають. На сьогодні вже 86 клієнтів обрали постачальником електроенергії нашу компанію. Якщо у січні ми продали 5 тис. кВт·год електроенергії, то вже у жовтні клієнтам реалізовано понад 848 тис. кВт·год», – зазначив директор компанії «Львівгаз збут» Павло Майк.  

Загалом з початку року компанія реалізувала близько 5 мільйонів кВт·год електроенергії. Основними споживачами ресурсу є бюджетні організації та промислові компанії. 

«Клієнти обирають постачальником «Львівгаз збут» через вигідні умови співпраці, зокрема – відсутність штрафів за небаланси для групи Б, можливість сплачувати за послугу розподілу через постачальника, вибір найбільш зручного для конкретного споживача способу оплати з трьох – передплата, подекадна оплата чи післяплата», - розповів Павло Майк.  

Умови постачання електроенергії можна знайти на сайті ТОВ «Львівгаз збут». Щоб замовити послугу електропостачання або проконсультуватись з нашим менеджером звертайтесь за телефоном: (067) 642-56-56.

ТОВ «Львівгаз збут» отримало ліцензію на право провадження діяльності із постачання електричної енергії в червні минулого року. Компанія постачає електроенергію непобутовим споживачам.

"Львівгаз збут" уклав договір з "Нафтогазом" на постачання газу та зберігає ціну 7,99 грн за куб

 

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу