Львівгаз збут збільшує обсяги постачання електроенергії бізнесу та бюджетникам

12:24 28 жовтня 2021 р.

ТОВ «Львівгаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», впродовж 2021 року збільшило обсяги постачання електроенергії бізнес-клієнтам та бюджетним організаціям.

«Клієнтська база та обсяги постачання постійно зростають. На сьогодні вже 86 клієнтів обрали постачальником електроенергії нашу компанію. Якщо у січні ми продали 5 тис. кВт·год електроенергії, то вже у жовтні клієнтам реалізовано понад 848 тис. кВт·год», – зазначив директор компанії «Львівгаз збут» Павло Майк.  

Загалом з початку року компанія реалізувала близько 5 мільйонів кВт·год електроенергії. Основними споживачами ресурсу є бюджетні організації та промислові компанії. 

«Клієнти обирають постачальником «Львівгаз збут» через вигідні умови співпраці, зокрема – відсутність штрафів за небаланси для групи Б, можливість сплачувати за послугу розподілу через постачальника, вибір найбільш зручного для конкретного споживача способу оплати з трьох – передплата, подекадна оплата чи післяплата», - розповів Павло Майк.  

Умови постачання електроенергії можна знайти на сайті ТОВ «Львівгаз збут». Щоб замовити послугу електропостачання або проконсультуватись з нашим менеджером звертайтесь за телефоном: (067) 642-56-56.

ТОВ «Львівгаз збут» отримало ліцензію на право провадження діяльності із постачання електричної енергії в червні минулого року. Компанія постачає електроенергію непобутовим споживачам.

"Львівгаз збут" уклав договір з "Нафтогазом" на постачання газу та зберігає ціну 7,99 грн за куб

 

До теми

20:12 16 січня 2022 р.

ОККО-Драйв, Леоні Ваерінг, Бадер Україна: у Львові оприлюднили, скільки заплатили податків ці та інші фірми

У 2021 році до бюджету області надійшло 13, 246 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Традиційно найбільшим платником є регіональна філія „Львівська залізниця”. Вона перерахувала бюджету 507 млн грн ПДФО (майже 3 % загальнообласної суми).

Рубрика: Економіка

19:42 16 січня 2022 р.

Стало відомо, скільки заробили медичні, освітні, культурні та інші заклади Львівщини

У 2021 році власні доходи бюджетних установ, закладів та організацій, які фінансуються з обласного бюджету, перевищили 356 млн грн, що на 50 млн грн або 16% більше надходжень 2020 року.

Рубрика: Економіка

15:40 16 січня 2022 р.

У Рудках вирішили віддати більше 30 га землі під фермерське господарство

21 січня відбудуться земельні електронні аукціони з продажу прав оренди 6-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності за межами Рудківської ТГ.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу