"Львівгаз збут" уклав договір з "Нафтогазом" на постачання газу та зберігає ціну 7,99 грн за куб

17:53 1 жовтня 2021 р.

Компанія «Львівгаз збут», яка працює під брендом ТВІЙ ГАЗЗБУТ, підписала договір з НАК «Нафтогаз України» і не змінює ціну газу в річних тарифах.

Незважаючи на значне подорожчання блакитного палива на європейських енергоринках, кубометр газу для побутових споживачів й надалі коштуватиме 7,99 грн. Про це повідомила пресслужба ТОВ «Львівгаз збут», пише Dailylviv.com.

«Компанія має контракт з «Нафтогазом» на закупівлю газу для потреб клієнтів ТОВ «Львівгаз збут». Це означає, що до 1 травня наступного року ціна газу зафіксована і для нас, як постачальника, і для наших клієнтів. А отже, ще сім місяців фізичні особи користуватимуться газом за стабільною ціною – 7,99 за куб», – розповів директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк. 

Зараз у компанії повним ходом йде підготовка до старту опалювального сезону. Постачальник нагадує про необхідність вчасно сплачувати за спожите паливота закликає не накопичувати борги. 

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

21:29 26 листопада 2021 р.

Понад 80 тис львів'ян подали заяви на отримання пільгового е-квитка

Як поінформував директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, на сьогодні прийнято понад 81 240 пакетів документів на виготовлення пільгових транспортних карток. А, за даними ЛКП «Львівавтодор», у Львівській міській територіальній громаді зареєстровано орієнтовно 250 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Рубрика: Економіка

14:52 26 листопада 2021 р.

Громадяни України одержали новий шанс на кар’єрне зростання у польських компаніях

Польща заохочуватиме закордонних працівників подавати заяви на дозвіл на тимчасове чи постійне проживання в цій країні, а також обмежує бюрократію, усуває перешкоди для кар’єрного зростання трудових мігрантів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу