П'ять громад на Львівщині підписали меморандум про Асоціацію курортів України. Хто саме

13:25 21 вересня 2021 р.

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму, що відбувався на Львівщині, представники Трускавецької, Моршинської, Східницької, Славської, Великолюбінської (Львівська область) і Хмільницької (Вінницька область) громад підписали меморандум про Асоціацію курортів України.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Меморандум має на меті забезпечити сприятливі організаційні та економічні умови для розвитку курортного та туристичного потенціалу на території України.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський наголосив, що пандемія поставила курорти України перед викликами, про які раніше ніхто не замислювався.

«Ми шукаємо шляхи порятунку. Нам треба голосно говорити про наші проблеми та шукати співпраці на рівні області й держави. Одному доносити інформацію про проблему набагато важче. А в асоціації це дійсно буде дієвіше», – додав пан Кульчинський.

Радник голови Львівської обласної державної адміністрації й ініціатор створення Асоціації курортів України Юрій Котик назвав її ключові завдання.

«Розробка стратегічного документа, що регулюватиме діяльність курортних громад України, покращення нормативно-правової бази в галузі курортів, зміцнення співпраці органів місцевого самоврядування із суб’єктами господарювання в галузі курортів задля економічного зростання, налагодження співпраці з провідними містами-курортами іноземних країн, вибудова чіткої промоційної кампанії курортних громад України та популяризація унікальних осередків оздоровчого туризму на міжнародному та вітчизняному ринку.

Взяти все найкраще, що є в світовому досвіді, найкращих спеціалістів вчених, лікарів, менеджерів. Поодинці ми не можемо розказати про той чи інший курорт. Коли люди об’єднуються, вони роблять цю справу набагато якісніше і краще», - переконаний Юрій Котик.

Трускавець стане курортною територією державного значення: що й кому це дасть

У районі Славське-Рожанка планують всесезонний курорт із трасами протяжністю 75 км

Моршин першим на Львівщині претендує на статус курортної території державного значення

 

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу