Кабмін визначив нові зарплати в органах місцевого самоврядування: кому - скільки

17:25 30 липня 2021 р.

Посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2. На Львівщині на такий статус претендують Моршин і Трускавець.

Кабінет Міністрів України постановою від 28 липня 2021 р. № 783 вніс зміни до власної постанови від 9 березня 2006 р. № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів". Зміни стосуються посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування.

Про це повідомила Liga.net, пише Dailylviv.

Уряд установив, що у разі зменшення у зв'язку з прийняттям цієї постанови розміру заробітної плати (без премії) в окремих працівників на час роботи на займаній посаді таким працівникам виплачується різниця між заробітною платою (без премії), визначеною за попередніми умовами оплати праці, та розміром заробітної плати, встановленим за новими умовами оплати праці.

Також Кабмін рекомендував керівникам органів місцевого самоврядування здійснювати виконання цієї постанови виключно у межах фондів заробітної плати, передбачених у кошторисах відповідних органів.

Зміни полягають в тому, що в новій редакції виклали схеми посадових окладів, які йдуть додатками до Постанови № 268.

Так, Схема посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату (секретаріату) обласних, Київської та Севастопольської міських рад встановлює місячний посадовий оклад голови облради чи Київського міського голови на рівні 19360 грн. Оклад начальника управління - 10550 грн, начальника відділу - 8800 грн (відділу у складі управління - 7050 грн). Головний спеціаліст отримуватиме 5500 грн, провідний - 5100, І категорії - 5050, ІІ категорії - 4700, спеціаліст - 4670.

Голова районної ради матиме оклад у розмірі 15520 грн, його заступник - 12125, головний бухгалтер апарату райради - 7050. Спеціаліст апарату райради отримуватиме 4540 грн.

В апараті міських (крім мм. Києва та Севастополя), селищних, сільських рад та їх виконавчих комітетів місячні посадові оклади залежать від загальної чисельності населення: до 15 тис. осіб, до 70 тис. осіб, до 180 тис. осіб, до 450 тис. осіб, до і понад 900 тис. осіб. Що більше мешканців - то вищий оклад. Так, голова у населеному пункті до 15 тисяч осіб матиме оклад 12 тисяч грн, а його колега у місті, де більше 900 тисяч мешканців, матиме 16940 грн. Головний бухгалтер отримуватиме від 6900 до 7400 грн, головний спеціаліст - від 5100 до 5500 грн, спеціаліст - від 4540 грн до 4800 грн.

Чисельність населення на території територіальної громади на поточний рік буде визначатися на рівні чисельності наявного населення на 1 січня календарного року. А посадові оклади працівників апарату міських рад міст, яким надано статус міст-курортів, встановлюються із застосуванням коефіцієнта 2.

Аналогічно від чисельності населення буде залежати і місячний посадовий оклад керівних працівників і спеціалістів департаментів, управлінь, відділів, інших виконавчих органів міських (крім мм. Києва та Севастополя), селищних, сільських рад. Скажімо, директор департаменту буде отримувати від 8000 до 8800 грн, головний спеціаліст - від 5100 до 5500 грн, спеціаліст - від 4540 до 4800 грн. Для міст-курортів теж передбачено коефіцієнт 2.

Також оновили Схему посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад та їх виконавчих комітетів (місячні оклади від 15500 грн у голови ради до 4540 у спеціаліста) та Схему посадових окладів керівних працівників і спеціалістів управлінь, відділів виконавчих органів районних у містах (крім мм. Києва та Севастополя) рад (посадові оклади від 7800 грн у начальника самостійного управління чи відділу до 4540 грн у спеціаліста).

А ось Схему посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату сільських і селищних рад та їх виконавчих органів (крім сільських, селищних рад і їх виконавчих органів, що представляють інтереси об'єднаних територіальних громад), з Постанови № 268 виключили.

Завершує новації нова редакція Схеми посадових окладів службовців апарату (секретаріату) органів місцевого самоврядування, де розмір місячного посадового окладу перебуває в діапазоні від 4200 до 4540 грн.

На Львівщині підрахували, скільки громади отримають додаткових грошей від продажу пального

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу