Моршин першим на Львівщині претендує на статус курортної території державного значення

17:31 16 липня 2021 р.

Фото до новини

На Львівщині до 2017 року було 18 територій зі статусом курортних – тоді Кабмін скасував відповідні постанови і в регіоні немає місцин із відповідним статусом.

Темою онлайн-наради, організованої Державним агентством розвитку туризму України з приводу надання статусу курортної території державного значення місту Моршин – за участю представників управління туризму та курортів, департаменту екології та природних ресурсів ОДА та Моршинської міської ради, стали застереження від Держгеонадра.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Головний гідрогеолог Львівської області Тетяна Ривак наголосила, що необхідно провести геологічне вивчення або ж, за його наявності, надати довідку про геолого-економічну оцінку із затвердженням запасів підземних вод, а також ідентифікувати всі водозабірні споруди (їхні ресурси, місцезнаходження й дозвільні документи).

Як повідомив Тарас Лозинський, заступник керівника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, за підсумками наради вирішили, що наразі Моршинська міська рада надасть довідку із підтвердженням проведення геолого-економічної оцінки джерел курорту.

«Окрім Держгеонадра, ніхто не мав жодних зауважень, тому підсумком наради є протокол узгодження позицій – обов’язкова процедура напередодні подання документації Моршина до Міністерства культури та інформаційної політики, а згодом і в Кабмін, – пояснює процедуру Тарас Лозинський. – Уже там готуватимуть проєкт закону «Про оголошення природних територій міста Моршина з природними територіями Моршинського й Нинівського родовищ мінеральних вод (розсолів) курортом державного значення» для затвердження Верховною Радою».

Нагадаємо, 13 липня сесія Львівської обласної ради прийняла рішення «Про підтримку ініціативи щодо оголошення природної території Трускавця курортною територією державного значення». Попереду погодження в державних органах центральної виконавчої та законодавчої влади.

На Львівщині до 2017 року було 18 територій зі статусом курортних – тоді Кабмін скасував відповідні постанови і в регіоні немає місцин із відповідним статусом.

Трускавець стане курортною територією державного значення: що й кому це дасть

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів