Моршин першим на Львівщині претендує на статус курортної території державного значення

17:31 16 липня 2021 р.

На Львівщині до 2017 року було 18 територій зі статусом курортних – тоді Кабмін скасував відповідні постанови і в регіоні немає місцин із відповідним статусом.

Темою онлайн-наради, організованої Державним агентством розвитку туризму України з приводу надання статусу курортної території державного значення місту Моршин – за участю представників управління туризму та курортів, департаменту екології та природних ресурсів ОДА та Моршинської міської ради, стали застереження від Держгеонадра.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Головний гідрогеолог Львівської області Тетяна Ривак наголосила, що необхідно провести геологічне вивчення або ж, за його наявності, надати довідку про геолого-економічну оцінку із затвердженням запасів підземних вод, а також ідентифікувати всі водозабірні споруди (їхні ресурси, місцезнаходження й дозвільні документи).

Як повідомив Тарас Лозинський, заступник керівника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, за підсумками наради вирішили, що наразі Моршинська міська рада надасть довідку із підтвердженням проведення геолого-економічної оцінки джерел курорту.

«Окрім Держгеонадра, ніхто не мав жодних зауважень, тому підсумком наради є протокол узгодження позицій – обов’язкова процедура напередодні подання документації Моршина до Міністерства культури та інформаційної політики, а згодом і в Кабмін, – пояснює процедуру Тарас Лозинський. – Уже там готуватимуть проєкт закону «Про оголошення природних територій міста Моршина з природними територіями Моршинського й Нинівського родовищ мінеральних вод (розсолів) курортом державного значення» для затвердження Верховною Радою».

Нагадаємо, 13 липня сесія Львівської обласної ради прийняла рішення «Про підтримку ініціативи щодо оголошення природної території Трускавця курортною територією державного значення». Попереду погодження в державних органах центральної виконавчої та законодавчої влади.

На Львівщині до 2017 року було 18 територій зі статусом курортних – тоді Кабмін скасував відповідні постанови і в регіоні немає місцин із відповідним статусом.

Трускавець стане курортною територією державного значення: що й кому це дасть

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

17:28 21 січня 2022 р.

Встановлення місцевих податків і зборів у компетенції ДРС - не судів

Лише Державна регуляторна служба України може висловлювати позицію щодо віднесення акта чи іншого документа органів місцевого самоврядування до категорії регуляторного акта.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу