Озвучили 10 найбільш затребуваних професій на Львівщині і їхні зарплати

14:25 22 вересня 2021 р.

Фото до новини

До ТОП-10 найбільш затребуваних професій, представників яких шукають працедавці Львівщини, увійшли швачки, водії автотранспортних засобів, монтери кабельного виробництва, кухарі, касири торговельного залу, слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, слюсарі-ремонтники, продавці продовольчих товарів і мулярі.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Аналіз бази вакансій Львівського обласного центру зайнятості засвідчив, що за кількістю вільних робочих місць у регіоні лідирують швачки. Для них зафіксовано майже 290 пропозицій роботи із заробітком від 6000 до 14750 грн.

Стільки ж варіантів працевлаштування є й для водіїв автотранспортних засобів. Претендентам пропонують винагороду, що коливається від мінімальної зарплати до 20000 грн.

Бракує в області понад 140 монтерів кабельного виробництва та більш як 100 кухарів. Представникам цих професій готові платити до 10000 грн та 12000 грн відповідно. Замикає п’ятірку з рекордним – майже сто – числом вакансій касир торговельного залу, зарплата якого сягає до 15000 грн.

Стільки ж в області налічується вакансій для слюсарів з експлуатації та ремонту підземних газопроводів. Щоправда, їм працедавці пропонують від 7176 до 7500 грн. На майже вдвічі вищий заробіток – до 15000 грн – можуть розраховувати оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, для котрих є понад 80 вільних робочих місць.

Також місцеві фірми і компанії шукають майже 70 слюсарів-ремонтників із зарплатою до 17000 грн, понад 60 продавців продовольчих товарів, працю котрих оцінюють до 10000 гривень.

Наприкінці переліку затребуваних вакансій – муляр. Для представників цього ремесла є понад півсотні варіантів роботи із винагородою до 20000 грн.

Довідково. На початку цьогорічного вересня Львівська обласна служба зайнятості оперувала інформацію про наявність в регіоні 5,8 тис вакансій, середня заробітна плата у яких становила 8,1 тис грн.

На Львівщині за темпами працевлаштування жінки випереджають чоловіків

Кому найважче знайти роботу на Львівщині - про це повідомили у Центрі зайнятості

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини