Озвучили 10 найбільш затребуваних професій на Львівщині і їхні зарплати

14:25 22 вересня 2021 р.

До ТОП-10 найбільш затребуваних професій, представників яких шукають працедавці Львівщини, увійшли швачки, водії автотранспортних засобів, монтери кабельного виробництва, кухарі, касири торговельного залу, слюсарі з експлуатації та ремонту підземних газопроводів, оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, слюсарі-ремонтники, продавці продовольчих товарів і мулярі.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Аналіз бази вакансій Львівського обласного центру зайнятості засвідчив, що за кількістю вільних робочих місць у регіоні лідирують швачки. Для них зафіксовано майже 290 пропозицій роботи із заробітком від 6000 до 14750 грн.

Стільки ж варіантів працевлаштування є й для водіїв автотранспортних засобів. Претендентам пропонують винагороду, що коливається від мінімальної зарплати до 20000 грн.

Бракує в області понад 140 монтерів кабельного виробництва та більш як 100 кухарів. Представникам цих професій готові платити до 10000 грн та 12000 грн відповідно. Замикає п’ятірку з рекордним – майже сто – числом вакансій касир торговельного залу, зарплата якого сягає до 15000 грн.

Стільки ж в області налічується вакансій для слюсарів з експлуатації та ремонту підземних газопроводів. Щоправда, їм працедавці пропонують від 7176 до 7500 грн. На майже вдвічі вищий заробіток – до 15000 грн – можуть розраховувати оператори автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок, для котрих є понад 80 вільних робочих місць.

Також місцеві фірми і компанії шукають майже 70 слюсарів-ремонтників із зарплатою до 17000 грн, понад 60 продавців продовольчих товарів, працю котрих оцінюють до 10000 гривень.

Наприкінці переліку затребуваних вакансій – муляр. Для представників цього ремесла є понад півсотні варіантів роботи із винагородою до 20000 грн.

Довідково. На початку цьогорічного вересня Львівська обласна служба зайнятості оперувала інформацію про наявність в регіоні 5,8 тис вакансій, середня заробітна плата у яких становила 8,1 тис грн.

На Львівщині за темпами працевлаштування жінки випереджають чоловіків

Кому найважче знайти роботу на Львівщині - про це повідомили у Центрі зайнятості

dailylviv.com

До теми

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

13:28 15 жовтня 2021 р.

Тисячі тонн: селяни на Львівщині скооперувалися для продажу органічних ягід у ЄС (відео)

150 тонн органічних ягід продало цього сезону в країни ЄС ФГ «Біоконцепт - Гарденія”. Наступного року фермерське господарство плануємо реалізувати близько 200 тонн лише органічної полуниці.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу