Львівський обласний центр зайнятості перекваліфіковує безробітних

10:35 30 січня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На одну вакансію у Львівській області претендують двоє безробітних.

Про це повідомили в середу, 30 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Проблема полягає в тому, що роботу здебільшого шукають особи з вищою освітою (63%), тоді як база вакансій рясніє пропозиціями працевлаштування для представників робітничих професій (73%). З 2009 року у структурі ЛОЦЗ створений і функціонує Львівський центр професійно-технічної освіти, покликаний оперативно реагувати на кадрові потреби працедавців Львівщини та Західного регіону загалом».

«Львівський ЦПТО має ліцензії для підготовки спеціалістів за 15 актуальними для регіону професіями. Навчання організували для електрогазозварників, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, операторів котельні, машиністів (кочегарів) котельні, продавців продовольчих або непродовольчих товарів, касирів торговельного залу, водіїв трамвая чи тролейбуса, трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва тощо», – поінформували в облдержадміністрації.

«Також діють курси за 13 напрямами цільового призначення. Віднедавна отримали ліцензію для підготовки фермерів. Такий вишкіл буде цікавим для жителів сільської місцевості, які прагнуть на професійній основі займатися сільськогосподарським виробництвом. До слова, у навчальних планах ЦПТО враховані як світові тенденції науково-технічних досягнень у різних галузях виробництва, так і багаторічний досвід специфіки профнавчання дорослого населення», – розповіли в облдержадміністрації.

«У 2018 році навчання у центрі профтехосвіти завершили 1880 безробітних, із яких 1732 працевлаштовано. Окрім того, освітні послуги надали 845 жителям області на платній основі, завдяки чому ЦПТО зумів самотужки заробити понад мільйон гривень. Організація професійного навчання дозволила зменшити кваліфікаційний дисбаланс на ринку праці, підготувати для працедавців якісні кадри та забезпечити роботою за здобутим фахом тимчасово непрацюючих осіб», – поінформували в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:08 16 жовтня 2021 р.

Біля ресторану Відень один автомобіль збив пішохода, інший на нього наїхав

15 жовтня в селі Зимна Вода, неподалік ресторану «Відень», автомобіля марки «Dacia Logan» здійснив наїзд на невстановленого чоловіка, який перебігав дорогу поза межами пішохідного переходу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу