Мінімальна зарплата виросте до 5 тисяч гривень. А ціни?

18:55 25 серпня 2020 р.

Верховна Рада підтримала в цілому проєкт закону, внесений президентом України Володимиром Зеленським, про підвищення заробітної плати до 5 тис. грн з 1 вересня.

Проєкт закону №3963 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" в цілому підтримали 295 народних депутатів, передає Еспресо.TV.

Проєктом закону пропонується підвищити мінімальну зарплату до 5 тис. грн з 1 вересня.

Крім того, згідно з проєктом закону, з 2021 року мінімальна зарплата має бути збільшена до 6 тис. грн і впродовж 2021 року - до 6,5 тис. грн.

Нагадаємо, 6 серпня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати до рівня 5 тис. грн.

За словами представника інвесткомпанії Dragon Capital Сергія Фурси, після підвищення мінімалки та соцвиплат зростуть ціни. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар вважає, що незаплановане підвищення мінімалки зашкодить економіці, оскільки власники бізнесів внаслідок підвищення мінімальної зарплатні будуть приймати рішення, які негативно позначаться на економіці в цілому.

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу