Один з найбільших аукціонів відбувся на Львівщині: перемогла переміщена компанія з Київської області, - ФДМУ

11:59 2 серпня 2022 р.

Фото до новини

У липні Фонд державного майна та його регіональні відділення провели 147 орендних аукціонів та уклали 106 договорів оренди.

Про це інформує ФДМУ, пише Dailylviv.com

Як зазначають, у ході торгів вартість оренди в середньому зростала більш ніж вдвічі – зі стартових 465,9 тис. грн до 1,03 млн грн на місяць. Таким чином, за результатами аукціонів буде забезпечено надходження понад 12 млн грн на рік.

Один з найбільших аукціонів липня відбувся на Львівщині. Вартість нерухомості в ході конкурентних торгів зросла зі стартових 74,4 тис. грн до 150 тис. грн, що сумарно на рік становить 1,8 млн грн. Переможцем аукціону стала переміщена з Київської області компанія, яка продовжить діяльність на орендованому об‘єкті.

"Держава створила бізнесу необхідні умови для швидкої та зручної оренди держмайна. Результатом є високий попит на об’єкти, що сприяв зростанню цін на аукціонах більше, ніж вдвічі. Продовжуємо виставляти нові об’єкти на аукціони та укладаємо нові договори, забезпечуючи бізнес необхідними площадками для роботи під час воєнного стану”,– заявила виконуюча обов’язки голови Фонду держмайна Ольга Батова.

На Львівщині готуються до приватизації державного і комунального майна за новими правилами: що зміниться

На Львівщині відбувся перший в Україні аукціон на пільгову оренду держмайна: хто переміг і скільки платитиме

На Львівщині приватизували 17 об'єктів: що купили і за яку ціну

У Львові два о'бєкти потрапили під заборону приватизації. Перелік доповнюють

 

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини