Нові будівництва у Львові на вулицях Городоцька, Трускавецька і Бескидська: ринок, офіс, гуртівня-склад (відео)

12:42 5 листопада 2021 р.

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні ухвалив три рішення у сфері містобудування, а одне не підтримав.

Сьогодні, 5 листопада, виконавчий комітет ухвалив три питання зі сфери містобудування, одне питання не знайшло підтримки серед членів виконкому. Ще один проєкт рішення було перенесено при формуванні порядку денного виконкому. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Прийнято такі рішення:

- Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво виробничих, складських, адміністративних та офісних будівель  (кадастровий номер 4610137200:08:012:0105) у м. Львові, призначеній для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

- Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво будівель ринкової інфраструктури на вул. Городоцькій, 355-А у м. Львові на земельній ділянці (кадастровий номер 4610136300:05:010:0057), призначеній для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

- Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво закладу торгівлі – гуртівні-складу на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача (В) на земельній ділянці (кадастровий номер 4610136900:09:009:0123), призначеній для продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону).

Не підтримали члени виконкому рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Сім інвест» громадсько-житлового комплексу з трансформаторною підстанцією зі знесенням існуючих споруд на вул. Науковій, 7 у м. Львові».

А питання «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Семчук Ж. В. нежитлових приміщень технічного поверху нежитлового будинку на вул. П.Чайковського, 17 у м. Львові під апартаменти тимчасового проживання» було перенесено під час формування порядку денного виконкому.

Виконком Львівської міськради дозволяє будувати із зауваженнями, які не оприлюднюють

Виконком Львівської міськради санкціонував забудови

РІЕЛ Ростислава Мельника отримав дозвіл виконкому на бійцівський спортклуб

У Львівській міськраді затвердили проекти багатоповерхівок

dailylviv.com

До теми

23:02 30 квітня 2022 р.

Переселенців беруть на роботу у Львівводоканал

Двоє людей, які рятуючись від війни знайшли прихисток у Львові, отримали роботу у Водоканалі. На сьогодні у процесі працевлаштування на цьому підприємстві ще кілька вимушено переміщених українців.

Рубрика: Економіка

11:50 30 квітня 2022 р.

Чотирьом категоріям українців продовжили у Польщі право на залізничний безкоштовний квиток

Право безкоштовного проїзду залізницею надається лише тим, хто перетнув кордон Польщі, починаючи з 24 лютого 2022 року, дати повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу