Виконком Львівської міськради дозволяє будувати із зауваженнями, які не оприлюднюють

12:46 9 липня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні, 9 липня, на засіданні виконавчого комітету прийнята низка рішень у сфері містобудування.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Зокрема, члени виконкому підтримали 5 проектів рішень:

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ОСББ «Грушевський» житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземною автостоянкою на вул. Є. Поповича, 6 у м. Львові зі знесенням існуючої споруди (рішення прийняте із зауваженнями).

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Аурум Сіті» житлово-громадського комплексу з підземним паркінгом на вул. М.Пимоненка, 5 у м. Львові зі знесенням існуючих споруд (три черги будівництва) (рішення прийняте із зауваженнями).

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Тібет» та ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» торгово-офісної будівлі (К1 на генплані) з вбудованою автостоянкою і трансформаторною підстанцією на вул.Кульпарківській, 96 та вул. Садовій, 2-А у м. Львові (рішення прийняте із зауваженнями).

Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ТзОВ «Тібет» і ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» багатофункціональної будівлі (К2 на генплані) з вбудованим закладом освіти, приміщеннями громадського і комерційного призначення та підземною автостоянкою на вул. Кульпарківській, 96 у м. Львові.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.05.2021 № 395.

Про зміст зауважень до забудовників пресслужба ЛМР не повідомила. 

Кому 56 га: львівська міськрада вирішила, що буде на місці колишнього автобусного заводу

У Львові запровадили нові податки та пільги: на землю і нерухоме майно

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів