Непроплати казначейства Львову перевищили 73 млн. грн. | Новини Львова

Непроплати казначейства Львову перевищили 73 млн. грн.

13:48 28 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: panoramio.com

Про це інформує сьогодні, 28 жовтня, прес-служба міської ради.

Як повідомили їй у департаменті фінансової політики ЛМР, на сьогодні, 28 жовтня, казначейство блокує Львову 73 млн. 153 тис. грн. Зокрема, непроплати по бюджету розвитку складають 30,5 млн грн, по дорогах – 15,6 млн. грн, а по природоохоронну фонду – 6,5 млн. грн.

Натомість по загальному фонду – 16,5 млн. грн. Зокрема, управлінню культури не проплачують понад 1 млн. грн, охорони здоров’я – 1 млн. 939 тис. грн, освіти – 1 млн 463 тис. грн. А на поточний ремонт житлового фонду та благоустрій казначейство блокує 8 млн 724тис. грн.

Як повідомляв «ЩЛ», казначейство не має грошей навіть для Президента; блокує навіть оплату рентгенапарата для дитячої лікарні; у Львові через блокування казначейством платежів призупинили ремонти вулиць; на прийом до керівника Державної казначейської служби України Сергія Харченка просилися з приводу блокування ним платежів дев’ять членів міжфракційного парламентського об’єднання «Львівщина», але, як повідомили вони, зіткнулися з його хамською та неадекватною поведінкою, тим часом Львівщина – за крок від катастрофи, а її обласний осередок наближається до інфраструктурного колапсу

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу