Непроплати казначейства Львову перевищили 73 млн. грн.

13:48 28 жовтня 2013 р.

  • 0


Фото: panoramio.com

Про це інформує сьогодні, 28 жовтня, прес-служба міської ради.

Як повідомили їй у департаменті фінансової політики ЛМР, на сьогодні, 28 жовтня, казначейство блокує Львову 73 млн. 153 тис. грн. Зокрема, непроплати по бюджету розвитку складають 30,5 млн грн, по дорогах – 15,6 млн. грн, а по природоохоронну фонду – 6,5 млн. грн.

Натомість по загальному фонду – 16,5 млн. грн. Зокрема, управлінню культури не проплачують понад 1 млн. грн, охорони здоров’я – 1 млн. 939 тис. грн, освіти – 1 млн 463 тис. грн. А на поточний ремонт житлового фонду та благоустрій казначейство блокує 8 млн 724тис. грн.

Як повідомляв «ЩЛ», казначейство не має грошей навіть для Президента; блокує навіть оплату рентгенапарата для дитячої лікарні; у Львові через блокування казначейством платежів призупинили ремонти вулиць; на прийом до керівника Державної казначейської служби України Сергія Харченка просилися з приводу блокування ним платежів дев’ять членів міжфракційного парламентського об’єднання «Львівщина», але, як повідомили вони, зіткнулися з його хамською та неадекватною поведінкою, тим часом Львівщина – за крок від катастрофи, а її обласний осередок наближається до інфраструктурного колапсу

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:47 11 грудня 2019 р.

Власників ресторанів Львова впіймали на виплаті кешем 70% зарплати

Департамент економічного розвитку ЛМР проаналізував інформацію про роботу 50 ресторанів, які впродовж цього року сплатили 13,8 млн. гривень податку до міського бюджету розвитку. Однак, більшість закладів не вказують реальної офіційної заробітної платні своїх робітників, аби не сплачувати ПДФО у належному обсязі, що призводить до значних втрат у бюджеті міста.

Рубрика: Економіка

15:17 11 грудня 2019 р.

Через дії уряду міста Львівщини втратять 147 мільйонів

Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження №500-р від 10 липня 2019 року і змінив розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток, зменшивши її загальний обсяг на 1,7 млрд гривень. Через це міста Львівської області втратять понад 147 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу