На вулиці Шевченка у Львові збудують величезні виробничо-складські приміщення

10:45 17 січня 2023 р.

Фото до новини

Сьогодні виконавчий комітет затвердив містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво та реконструкцію ТзОВ «Інтенсив» виробничо-складських будівель на вул. Т. Шевченка, 327 у Львові.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Йдеться, зокрема, про нове будівництво ТзОВ «Інтенсив» виробничо-складських будівель; реконструкцію будівлі блоку виробничих цехів під літерою «С1-1» з прибудовою під виробничо-складські приміщення та нове будівництво допоміжних споруд; реконструкцію будівлі побутових приміщень блоку виробничих цехів під літерою «Т-8» під адміністративно-офісні приміщення на вул. Т. Шевченка, 327.

Загальна площа земельної ділянки – 11,9 га.

«Це складові комплексу, які планують розвивати на вулиці Шевченка. Тобто тут низка будівель, які будують та реконструюють. Фактично, велика виробничо-складська будівля та адміністративна будівля зі зв’язком з виробництвом», - зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

«Це дуже важливо, бо це достатньо велика загальна площа під виробництво», - додав перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

У Львові величезний сквер на вулиці Шевченка матиме майже 27 гектарів

Левицький і Островський збудують апарт-готель на вулиці Шевченка у Львові

У Львові відкривають частину вулиці Шевченка для руху

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів