На трьох маршрутах Львова з понеділка запускають е-квиток

13:22 29 травня 2023 р.

Фото до новини

З наступного понеділка, 5 червня, у Львові розпочнуть тестувати систему оплати проїзду в громадському транспорті через е-квиток.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Тестування відбуватиметься в комунальних автобусах №1А, 3А та №10 і попередньо триватиме до 30 червня. Про це розповіла заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

У 28-автобусах цих трьох маршрутів пасажири зможуть оплачувати проїзд за допомогою банківської картки або мобільного телефону з NFS через Google Pay чи Apple Pay. Також залишається можливість оплатити готівкою у водія. Однак, такі оплати теж будуть обліковуватися і водій видаватиме пасажиру видрукуваний одноразовий квиток.

На етапі тестування тариф за проїзд залишається на рівні 15 грн – при всіх способах оплати.

Заступниця міського голови Ірина Маруняк додала, що в період тестування на вказаних маршрутах працюватимуть контролери. Однак, на цьому етапі вони не штрафуватимуть пасажирів, а виконуватимуть просвітницьку роботу і допомагатимуть пасажирам.

«На час тестування контролери проводитимуть роз’яснювальну роботу, щоб люди навчилися правильно валідувати проїзд, а водії —  видавати квитки. Дуже важливо пройти це тестування, щоб ми побачили як працює система, як відбувається валідація, як працюють водії. І, якщо будуть невеличкі недоліки, - щоб ми їх оперативно усунули і рухалися далі. І дуже важливо, аби всі пільговики, учні та студенти отримали свої транспортні картки», - зазначила Ірина Маруняк.

Відтак, усіх, хто має право на пільговий проїзд у громадському транспорті, але ще не  оформив ЛеоКарт, просять не зволікати та подавати документи. 

Повідомили маршрути, де встановлюють перші пристрої для безготівкового розрахунку в автобусах

Однією карткою чи додатком у всіх транспортних засобах: повідомили, коли на Львівщині запрацює е-квиток

Львів отримав 30 систем електронного квитка для 30 транспортних засобів

Електронний квиток у Львівській МТГ віддали ЛКП Львівавтодор

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів