На трасі Київ -Чоп у Львівській області відкалібрували автоматичний комплекс зважування у русі

14:15 26 листопада 2020 р.

Фото до новини

До кінця року запрацюють близько 50 комплексів Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”). Шість їх на під’їздах до Києва вже сертифіковано.

Міністерство інфраструктури продовжує влаштування сучасних комплексів автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion (“Зважування у русі”) для захисту доріг від руйнування вантажівками. Роботи ведуться Укрінфрапроектом та Укравтодором. Нові WiM комплекси проходять калібрування та вводяться в експлуатацію. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише DailyLviv.

«Продовжуємо влаштування сучасних  автоматичних комплексів «Зважування у русі». 6 WiM на під’їздах до столиці сертифіковано, один комплекс введено в експлуатацію в Полтавській області на М-22. Зараз Укравтодор веде роботи на 11 майданчиках. Укрінфрапроект облаштував 8 WiM на М-21, Н-01, Н-26, Р-15, Н-16, Н-09 та М-24. Триває їх калібрування. По одному WiM на трасі Київ-Чоп у Львівській області калібрування вже завершено. На 12 майданчиках Укрінфрапроекту триває монтаж. У підсумку до кінця року отримаємо близько 50 комплексів «Зважування у русі», щоб кошти платників податків йшли на нові дороги, а не ремонт старих», - зазначив міністр.

Паралельно з цим у співпраці з Укртрансбезпекою та Галузевим центром цифровізації і кібербезпеки Міністерство інфраструктури завершує впровадження єдиної системи контролю зважування – Weigh Control System. Вона передбачає автоматичну фіксацію перевантажених транспортних засобів, притягнення до відповідальності у разі перевищення габаритно-вагових норм, а також планування ремонту та реконструкції дорожньої мережі на основі фактичних даних про транспортне навантаження та інтенсивність руху.

Система об’єднує в собі Центр обробки даних (ЦОД ГВК), системи отримання інформації з WiM комплексів Укртрансбезпеки, Укравтодору та інших утримувачів доріг, з мобільних та стаціонарних пунктів зважування автотранспорту, а також з вагових комплексів портів та стивідорних компаній. Додатково планується включити в це рішення системи відеофіксації та метеостанції для повного контролю. Починаючи з липня цього року, стежити за актуальною інформацією про ГВК на основі даних з Weigh Control System можна на транспортному порталі електронних послуг bi.e-transport.gov.ua у розділі «Габаритно-ваговий контроль».

А раніше було на Львівщині так: ПВГК оштрафував на Львівщині 95 порушників норм вагового контролю. А потім пообіцяли робити це інакше: На дорогах Львівщини автоматично здійснюватимуть габаритно-ваговий контроль.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів