На дорогах Львівщини автоматично здійснюватимуть габаритно-ваговий контроль

17:00 28 листопада 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Габаритно-ваговий контроль на автодорогах Львівщини планують здійснювати автоматично

Про це повідомили в четвер, 28 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що на Львівщині і робочим візитом перебуває міністр інфраструктури України Владислав Криклій, який наголосив на важливості зважування вантажного транспорту автоматизованими комплексами «Weigh in Motion».

Владислав Криклій зазначив: «Ми запустили пілотні габаритно-вагові контрольні комплекси, які здійснюють зважування автоматично в русі».

«Weigh in Motion» – це автоматизована технологія зі зважування вантажівок. Її мета – фіксувати, якщо транспортний засіб завантажений понад допустиму для його габаритів норму. Система «WiM» має забезпечити цілодобовий контроль руху та мінімізує факт людського втручання.
Конструкція виглядає наступним чином – під дорожнім покриттям установлюють ваги, які важать автомобіль, а також вимірюють навантаження на вісі та колеса.

Надземна частина складається із камер спостереження, а також датчиків швидкості руху й температури. У пілотній версії кооперувати із системою безпосередньо ще будуть працівники  «Укртрансбезпеки». Вони зупинятимуть та штрафуватимуть водіїв згідно з уже встановленим та зафіксованим у дата-центрі фактом порушення. Надалі ж людський фактор узагалі планують звести до нуля.

Міністр розповів: «Ми закладаємо кошти, щоб за наступних два роки не менше, ніж 100 подібних комплексів, функціонувало по всій Україні. Це в першу чергу там, де відбувається перетин кордону. Окрім того, і у портах, де є одне з найбільших навантажень».

Як інформував «Щоденний Львів», у Сокальському районі Львівської області здійснюються на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення заходи габаритно-вагового контролю транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів.

dailylviv.com

До теми

11:31 21 червня 2021 р.

У Львові загасили кухню Kraft Burger

Унаслідок пожежі знищено технологічне обладнання кухні на площі 15 метрів квадратних.

Рубрика: Ситуації

10:04 21 червня 2021 р.

У Львові 22 червня гаситимуть "пожежу" на стадіоні Арена Львів

22 червня 2021 року о 10 год 00 хв на ДП «Арена Львів»(м. Львів, вул. Стрийська, 199) відбудуться показові навчання щодо демонстрації можливостей сил Територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу