На Львівщині здійснюють габаритно-ваговий контроль

15:15 24 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У Сокальському районі Львівської області здійснюються на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення заходи габаритно-вагового контролю транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів.

Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Відтак, за першу годину роботи габаритно-вагового контролю виявлено три автомобілі, фактична маса яких вдвічі й більше перевищує нормативні навантаження на автомобільні дороги загального користування місцевого значення».

«З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг, Львівська обласна державна адміністрація нагадує всім водіям та перевізникам про дію обмеження руху автомобільними дорогами загального користування  місцевого значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш, аніж сім тонн», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:15 24 лютого 2020 р.

На Львівщині втопився в ставку селянин

23 лютого у селі Довгомостиська в Мостиському районі Львівщини виявили в ставку виявлено тіло місцевого жителя 1977 року народження.

Рубрика: Ситуації

09:30 24 лютого 2020 р.

У Львові впало на автомобілі дерево

У понеділок, 24 лютого, близько 08:30 у дворі будинку №89 на вулиці Любінській впало на автомобілі й пошкодило їх дерево.

Рубрика: Ситуації