На Львівщині здійснюють габаритно-ваговий контроль

15:15 24 вересня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У Сокальському районі Львівської області здійснюються на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення заходи габаритно-вагового контролю транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів.

Про це повідомили у вівторок, 24 вересня, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Відтак, за першу годину роботи габаритно-вагового контролю виявлено три автомобілі, фактична маса яких вдвічі й більше перевищує нормативні навантаження на автомобільні дороги загального користування місцевого значення».

«З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг, Львівська обласна державна адміністрація нагадує всім водіям та перевізникам про дію обмеження руху автомобільними дорогами загального користування  місцевого значення великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш, аніж сім тонн», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:12 10 серпня 2022 р.

В озері на вулиці Липинського потонув чоловік

9 серпня о 14:11 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в м. Львові на вул. Липинського, 50 в озері виявлено тіло чоловіка, 1942 року народження.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу