На Львівщині закінчать інвентаризацію водних та лісових ресурсів вчасно

14:26 2 грудня 2021 р.

Фото до новини

До кінця року громади повинні провести інвентаризацію водних та лісових ресурсів, а також об'єктів державної та комунальної власності на своїх територіях.

На цьому сьогодні наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко під час засідання регіональної комісії щодо цього питання. Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com

''Інвентаризація необхідна для чіткого обліку ресурсів та об’єктів, а це у свою чергу дозволить ефективно ними управляти та забезпечить  наповнення місцевого бюджету.  Про результати роботи районні комісії інформують нас щотижнево, що свідчить про їхню готовність провести усі заходи у визначені строки”, - сказав Юрій Бучко. 

Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник також наголосив на важливості вчасного проведення інвентаризації. 

''Інвентеризація буде заверешена вчасно та згідно встановлених урядом термінів. Станом на зараз усі інвентеризаційні процеси завершені на 90%'', - зазначив Руслан Гречаник. 

Інвентаризацію об’єктів кожна область має провести відповідно до доручення Прем'єр-міністра щодо рішення РНБО “Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації”.

На Львівщині створено 7 комісій для інвентаризації лісів, озер, ставів, нерухомості

5 млн грн на інвентаризацію лісу та земель оборони: на Львівщині до кінця року обіцяють закінчити облік (відео)

У Львові вже облікували 2 758 дерев і аж 15 - прочіпували

Мерія Львова виявила 20 га лісу, які ексголова ЛОДА роздав під багатоповерхівки

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини