Львівська ОДА профінансує природоохоронні заходи

10:38 13 липня 2016 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації розпочав збір та розгляд запитів для фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році.

«Департамент екології Львівської обласної державної адміністрації профінансує природоохоронні заходи: розпочався збір пропозицій – повідомили сьогодні, 13 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації розпочав збір та розгляд запитів для фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2017 році. Про це повідомив директор департаменту Руслан Гречаник.

За його словами, на основі поданих запитів буде сформовано перелік першочергових природоохоронних заходів, фінансування яких буде здійснюватися з обласного фонду ОНПС у 2017 році, що є додатком до Програми охорони навколишнього природного середовища Львівської області на 2016-2020 роки. Варто зазначити, що основними завданнями та заходами, за якими формується перелік є:

будівництво, реконструкція чи ремонт споруд для очищення стічних вод;

проведення заходів щодо відновлення і підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану річок, а також заходів для боротьби з шкідливою дією вод; благоустрій водойм;

будівництво, реконструкція та облаштування полігонів твердих побутових відходів, здійснення заходів щодо мінімізації, утилізації та переробки промислових і побутових відходів;

рекультивація порушених земель і територій полігонів твердих побутових відходів (сміттєзвалищ);

проведення заходів із захисту від підтоплення і затоплення територій, сільськогосподарських угідь та інших об’єктів, будівництво (реконструкція) гідротехнічних, берегоукріплювальних, протизсувних, протиобвальних споруд;

реалізація заходів із розвитку та розширення територій природно-заповідного фонду;

-проведення заходів, спрямованих на запобігання знищенню чи пошкодженню природних комплексів територій та об’єктів природно-заповідного фонду;

здійснення заходів, пов’язаних із відтворенням та охороною природних ресурсів;

організація моніторингу навколишнього природного середовища, створення системи та банку екологічної інформації;

організація і здійснення робіт з екологічної освіти, проведення науково-практичних конференцій і семінарів та інших заходів щодо пропаганди екологічних знань, видання поліграфічної продукції з екологічної тематики.

Згідно з положенням про порядок планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, запити приймаються до 31 жовтня 2016 року. Нагадуємо, що кошти з обласного фонду ОНПС використовуються для фінансування природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, що визначені переліком видів діяльності, що належать до природоохоронних, відповідають основним пріоритетним напрямкам державної політики в галузі охорони довкілля і використання природних ресурсів, стратегії розвитку Львівщини, які визначені щорічними програмами соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області, та спрямовані на запобігання, зменшення та усунення забруднення навколишнього природного середовища».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

07:48 28 травня 2020 р.

Страдецькій горі зашкодить дорога Медведчука-Козака

На Львівщині порушено кримінальне провадження у зв’язку з будівництвом дороги у лісі приватним підприємством «Керамбуд», кінцевими беніфіціарними власниками якого є брати народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака.

Рубрика: Природа

11:25 23 травня 2020 р.

Лісники не хочуть погоджувати заказник "Двірцівський" на Сокальщині: рубки тривають

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства та державне підприємство "Жовківське лісове господарство" не хочуть погоджувати ботанічний заказник "Двірцівський" на території Сокальського ДЛГП "Галсільліс".

Рубрика: Природа

17:13 19 травня 2020 р.

У Львові - знову заморозки

У Львові впродовж 21 — 23 травня вночі та вранці на поверхні ґрунту очікують заморозки 0 — 3°. Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу