На Львівщині інвестують найменше освіту, мистецтво, спорт, охорону здоров’я

18:16 27 листопада 2021 р.

Найбільше - переробну промисловість і будівництво.

Головне управління статистики у Львівській області повідомило про капітальні інвестиції у Львівській області у січні-вересні 2021 року, пише Dailylviv.com

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких у січні-вересні 2021 року освоєно 10 213,9 млн.грн. За рахунок кредитів банків та інших позик здійснено 646,9 млн.грн. З державного бюджету профінансовано 1254,6 млн.грн капітальних інвестицій, з місцевих бюджетів - 850 млн.грн. 

Основну частку капітальних інвестицій становили інвестиції у матеріальні активи (96,7%). Зокрема, в інженерні споруди спрямовано 17,9% усіх інвестицій, у будівлі житлові – 14,4%, будівлі нежитлові – 13,5%. На придбання машин, обладнання, інвентаря і транспортних засобів витрачено 45% усіх вкладень. У нематеріальні активи скеровано 3,3% капітальних інвестицій.

За видами промислової діяльності значні обсяги інвестицій освоїли підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (1964,1 млн.грн), з постачання електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря (1041,3 млн.грн), машинобудування (500,7 млн.грн), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (431,4 млн.грн), а також добувної промисловості (291,7 млн.грн).

Капітальні інвестиції за видами економічної діяльності показали, що найбільший обсяг капітальних інвестицій був зроблений у промисловість 5068,6 млн грн, 70% з яких - у переробну галузь. На другому місці будівництво - 2726,1 млн грн. На третьому - державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування - 1679,2 млн грн. З-поміж найменш інвестованих сфер освіта -  82,7 млн грн,  мистецтво, спорт, розваги та відпочинок-  85,7 млн грн, охорона здоров’я та надання соціальної допомоги - 230,2 млн грн.

Львівська область у п'ятірці найбільш інвестованих

На Львівщині зменшилося виробництво харчових продуктів і напоїв

Повідомили найбільші і найменші зарплати на Львівщині

 

dailylviv.com

До теми

16:45 24 січня 2022 р.

У Львові судитимуть підприємців, які в угодах з міськрадою завищували витрати на вивезення сміття

Розслідуванням встановлено, що службові особи двох приватних підприємств, які мали укладені договори з Львівською міськрадою на утилізацію відходів, разом з підприємцями-субпідрядниками, що фактично займалися вивезенням твердих побутових відходів, завищили витрати на вивезення сміття з м. Львова.

Рубрика: Економіка

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу