Львівщина виробляє менше, ніж торік | Новини Львова

Львівщина виробляє менше, ніж торік

10:02 27 листопада 2019 р.

  • 0

Більше стало лише ліків і тютюнових виробів.

Обсяг виробництва промислової продукції у Львівській області у січні–вересні 2019 року порівняно з січнем–вереснем 2018 року знизився на 2,9%. Зменшили обсяги підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 19,8%); з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 12,6%); з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 11,4%); машинобудування (на 8,9%); з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 3,9%); металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,1%).

Збільшення обсягів промислового виробництва відбулось на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 12,4%); з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,5%); добувної промисловості і розроблення кар’єрів (на 4,8%); з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,6%).

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області. Зате капітальні інвестиції підприємств та організацій Львівщини у січні-вересні 2019 року зросли на 11,4% і становили 17,8 млрд. гривень. За обсягом капітальних інвестицій Львівська область серед регіонів України посіла 5-е місце. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:58 4 серпня 2020 р.

Як вибрати кондиціонер для офісу?

За вимогами сучасних стандартів для комфортного перебування працівників у офісах повітря має бути очищеним від органічного та мінерального пилу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу