Львівщина виробляє менше, ніж торік

10:02 27 листопада 2019 р.

Більше стало лише ліків і тютюнових виробів.

Обсяг виробництва промислової продукції у Львівській області у січні–вересні 2019 року порівняно з січнем–вереснем 2018 року знизився на 2,9%. Зменшили обсяги підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 19,8%); з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 12,6%); з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 11,4%); машинобудування (на 8,9%); з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 3,9%); металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,1%).

Збільшення обсягів промислового виробництва відбулось на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 12,4%); з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,5%); добувної промисловості і розроблення кар’єрів (на 4,8%); з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,6%).

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області. Зате капітальні інвестиції підприємств та організацій Львівщини у січні-вересні 2019 року зросли на 11,4% і становили 17,8 млрд. гривень. За обсягом капітальних інвестицій Львівська область серед регіонів України посіла 5-е місце. 

dailylviv.com

До теми

22:10 27 червня 2022 р.

Завтра у Львові пообіцяли гарячу воду. Але не всім

ЛМКП «Львівтеплоенерго» відновлює подачу гарячої води споживачам. ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна», що обслуговують Франківський, Сихівський, частини Личаківського та Шевченківського районів, запрацювали після проведення планових ремонтів. Відтак, із завтрашнього ранку в оселях мешканців з’являтиметься гаряча вода.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу