Львівщина виробляє менше, ніж торік

10:02 27 листопада 2019 р.

Більше стало лише ліків і тютюнових виробів.

Обсяг виробництва промислової продукції у Львівській області у січні–вересні 2019 року порівняно з січнем–вереснем 2018 року знизився на 2,9%. Зменшили обсяги підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 19,8%); з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 12,6%); з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 11,4%); машинобудування (на 8,9%); з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 3,9%); металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,1%).

Збільшення обсягів промислового виробництва відбулось на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 12,4%); з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,5%); добувної промисловості і розроблення кар’єрів (на 4,8%); з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,6%).

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області. Зате капітальні інвестиції підприємств та організацій Львівщини у січні-вересні 2019 року зросли на 11,4% і становили 17,8 млрд. гривень. За обсягом капітальних інвестицій Львівська область серед регіонів України посіла 5-е місце. 

dailylviv.com

До теми

18:45 16 червня 2021 р.

У Ратуші повідомили, коли у Львові буде гаряча вода

З 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Рубрика: Економіка

14:57 16 червня 2021 р.

Стало відомо про чотири товари, які Львівщина експортує найчастіше

У січні-квітні цього року експорт товарів у Львівській області становив 854,9 млн дол. США, імпорт – 1313,3 млн дол. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу