Львівщина виробляє менше, ніж торік

10:02 27 листопада 2019 р.

  • 0

Більше стало лише ліків і тютюнових виробів.

Обсяг виробництва промислової продукції у Львівській області у січні–вересні 2019 року порівняно з січнем–вереснем 2018 року знизився на 2,9%. Зменшили обсяги підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 19,8%); з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 12,6%); з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 11,4%); машинобудування (на 8,9%); з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 3,9%); металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,1%).

Збільшення обсягів промислового виробництва відбулось на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 12,4%); з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,5%); добувної промисловості і розроблення кар’єрів (на 4,8%); з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,6%).

Про це повідомило Головне управління статистики у Львівській області. Зате капітальні інвестиції підприємств та організацій Львівщини у січні-вересні 2019 року зросли на 11,4% і становили 17,8 млрд. гривень. За обсягом капітальних інвестицій Львівська область серед регіонів України посіла 5-е місце. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:04 25 січня 2020 р.

Обираємо мультиварку: ТОП-3 функції, якими ви будете користуватися постійно + БОНУС (який функціонал вам точно не знадобиться)

Зразкові домогосподарки, заклопотані бізнес-леді, фрілансери з ненормованим графіком роботи, турботливі батьки — для багатьох сучасних людей, яких хвилює питання здорового харчування і які цінують свій час та комфорт, мультиварка стала добрим помічником.

Рубрика: Економіка

16:30 24 січня 2020 р.

Україна віртуально імпортує газ із Польщі

Генеральний директор ТзОВ «Оператор ГТС України» Сергій Макогон заявив, що уже розпочалися віртуальні поставки газу з Польщі через газовимірювальну станцію «Дроздовичі».

Рубрика: Економіка

15:05 24 січня 2020 р.

Виробники сільгосппродукції отримають часткову компенсацію

На черговій зустрічі заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького з профільними асоціаціями анонсовано напрями державної підтримки аграрної галузі на 2020 рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу