На Львівщині зменшилося виробництво харчових продуктів і напоїв

11:23 7 травня 2021 р.

Обсяг промислової продукції у Львівській області у січні-березні цього року щодо січня-березня минулого зріс на 2,8%.

Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області, пише Dailylviv

Суттєве збільшення обсягу відбулося на підприємствах з виробництва меблів, іншої продукції, ремонту і монтажу машин і устатковання – на 35,4%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 25,5%, добувної промисловості та розроблення кар’єрів – на 7,8%.

Водночас обсяги виробництва зменшились на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів – на 19,7%, з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 11,6%, з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів – на 9,5%, з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 2,9%.

У січні-лютому 2021 року підприємства реалізували промислової продукції на 19498,5 млн грн.

У загальному обсязі реалізованої продукції найбільшою була частка підприємств з постачання електроенергії, газу, пари і кондиційованого повітря (28,3%), частка підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів становила 26,2%.

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу