Львівщина – в п’ятірці кращих областей за інвестиціями

16:00 22 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Агентство «Євро-Рейтинг» оновило За підсумками 1-го кварталу рейтинг інвестиційної ефективності областей України.

Про це повідомили в п’ятницю, 22 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Львівській області надали рівень ineA, що відповідає рівню «максимальний». Бальна оцінка інвестиційної ефективності Львівської області – 208 балів».

«З метою оцінки було досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів. Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» вважає, що в другому кварталі 2018 року традиційні лідери переважно збережуть свої оцінки – підсумковий результат буде пов'язаний з темпами приросту окремих показників», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги). Дані про досягнутий соціально-економічний ефект свідчать про ступінь успішності залучення коштів і їх вплив на підвищення добробуту територіальної громади», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Отриманий результат є непрямою оцінкою ефективності діяльності місцевої влади по реалізації своїх соціально-економічних функцій. Результати дослідження дозволяють також оцінити інвестиційну привабливість регіону – через зростання або зниження інвестиційної активності», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Рейтинг інвестиційної ефективності областей є щоквартальним. Найближче оновлення буде здійснено у вересні 2018 року. До п’ятірки лідерів рейтингу максимальної інвестиційної ефективності ввійшли також  Дніпропетровська, Волинська, Київська та Закарпатська області», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу