Львівщина – в п’ятірці кращих областей за інвестиціями

16:00 22 червня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

Агентство «Євро-Рейтинг» оновило За підсумками 1-го кварталу рейтинг інвестиційної ефективності областей України.

Про це повідомили в п’ятницю, 22 червня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Львівській області надали рівень ineA, що відповідає рівню «максимальний». Бальна оцінка інвестиційної ефективності Львівської області – 208 балів».

«З метою оцінки було досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів. Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» вважає, що в другому кварталі 2018 року традиційні лідери переважно збережуть свої оцінки – підсумковий результат буде пов'язаний з темпами приросту окремих показників», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Підсумковий рейтинг базується на оцінці результатів за двома складовими: інвестиційна активність (капітальні інвестиції, іноземні інвестиції та будівельні роботи) і соціально-економічний ефект від інвестицій (заробітна плата, введення житла в експлуатацію, працевлаштування безробітних та надані послуги). Дані про досягнутий соціально-економічний ефект свідчать про ступінь успішності залучення коштів і їх вплив на підвищення добробуту територіальної громади», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Отриманий результат є непрямою оцінкою ефективності діяльності місцевої влади по реалізації своїх соціально-економічних функцій. Результати дослідження дозволяють також оцінити інвестиційну привабливість регіону – через зростання або зниження інвестиційної активності», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Рейтинг інвестиційної ефективності областей є щоквартальним. Найближче оновлення буде здійснено у вересні 2018 року. До п’ятірки лідерів рейтингу максимальної інвестиційної ефективності ввійшли також  Дніпропетровська, Волинська, Київська та Закарпатська області», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів