Масштаб пошкоджень може перевищувати наслідки ракетної атаки 10-12 жовтня, - Укренерго

11:55 22 жовтня 2022 р.

Фото до новини

22 жовтня Росія здійснили ще одну ракетну атаку на енергетичні об’єкти магістральних мереж західних регіонів України. Масштаб пошкоджень порівнянний або може перевищувати наслідки атаки 10-12 жовтня.

Про це інформує Укренерго, пише Dailylviv.com

Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» приступлять до відновлення щойно рятувальники  ДСНС ліквідують наслідки ракетних влучань. Спеціалісти “Укренерго” вживають всіх заходів для якнайшвидшого відновлення електропостачання в регіонах, які наразі залишилися без світла. 

Також наразі вимушено застосовані обмеження енергопостачання в Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях. Обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були пошкоджені терористичними ракетними атаками. 

"Нагадаємо, як диспетчери «Укренерго» приймають рішення про тимчасове обмеження споживачів. Це відбувається, коли в регіоні зростає рівень споживання, і при цьому туди неможливо доставити більше електроенергії через завдані Росією руйнування електромереж.

Просимо споживачів ощадливо споживати електроенергію впродовж всього дня і особливо в пікові години споживання - з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. 

Будь ласка, не використовуйте енергоємні електроприлади, вимкніть зайве освітлення, перенесіть прання на нічні години. Такі заходи дають нашим спеціалістам можливості якомога швидше стабілізувати ситуацію і провести необхідні відновлювальні роботи",- йдеться в повідомленні.

Бізнес Львівщини закликають працювати в комендантський час, - Козицький

Повітряна тривога на Львівщині та в інших областях (доповнюється)

Потужні вибухи у Хмельницькій області, - Сергій Гамалій (доповнюється)

Почала діяти заборона на використання зовнішнього освітлення та освітлення зовнішньої реклами на Львівщині

Як зменшити електроспоживання: рекомендації для жителів області та підприємств

Завтра в усій Україні будуть обмеження постачання електроенергії,- ОП

Уночі частину Львова відімкнуть від електропостачання

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів