«Львівелектротранс» продає проїзні квитки в інтернеті

16:35 21 лютого 2018 р.


Фото: скріншот фрагменту на сторінці «Львівелектротрансу» в інтернет-мережі «Facebook»

У міськраді запевнили: ««Львівелектротранс» впровадив перший в Україні сайт продажу абонементних карток на проїзд в електротранспорті Львова - tickets.lvivelectrotrans.com.ua».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 21 лютого: «Львівелектротранс» спрощує і полегшує процес придбання абонементів на проїзд в електротранспорті. Нещодавно запрацював перший в Україні сайт продажу абонементних карток на проїзд в електротранспорті Львова: tickets.lvivelectrotrans.com.ua».

Менеджер проекту, начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар розповів: «Також важливий напрямок, який вже почали реалізовувати, – це створення сучасної культури оплати проїзду. Будемо з часом відмовлятися від масової купівлі квитків у водія і переходити на електронну оплату проїзду. Це стане у майбутньому підґрунтям впровадження е-квитка. Перший крок вже зроблено. Для цього створено спеціальну сторінку https://tickets.lvivelectrotrans.com.ua/ з продажу місячних електронних квитків».

Іван Бондар також поінформував: «На розробку цього ресурсу ми потратили певний час. Це крок до зручності і легкості придбання квитків на проїзд. Дякуємо розробнику - львівській компанії «Otakoyi». Сайт зроблено фахово, чотирма мовами: українська, англійська, польська і німецька.

Речник «Львівелектротрансу» також повідомив:«Поки що є лише три варіанти квитків, які можна купити: загальний – ціна 120 гривень, пільговий - 60 гривень і туристичний – 40 гривень».

Іван Бондар також пояснив: «Процедура придбання легка. Потрібно клікнути «придбати» на обраному квитку. Далі ввести своє ім’я та прізвище, електронну адресу – бо саме на неї прийде придбаний квиток, вказати номер банківської картки, з якої буде стягнуто оплату. Розрахуватися можна будь-якою банківською карткою. Можна отримати чек про проведення оплати, який також надішлють на електронну пошту».

Речник «Львівелектротрансу» також запевнив: «Цей квиток можна показувати контролеру із смартфона, або роздрукувати і носити в гаманці. Щоб не було можливості передавати квиток іншим, квитки будуть іменні. Тому пасажиру потрібно додатково представити документ з фотографією, який засвідчує особу.

Іван Бондар також зазначив: «Також при купівлі квитка є опція на оформлення підписки – постійно отримувати місячний квиток на проїзд. Тоді кожні 30 днів із вашої картки плата стягуватиметься автоматично і вам на електронну адресу приходитиме квиток».

А керівник відділу менеджменту компанії «Otakoyi» Галина Харамбура розповіл.: «При розробці сайту ми керувалися критеріями – зручність, зрозумілість і доступність. Не хотіли відволікати увагу дизайнерськими речима, а щоб будь-який користувач, зайшовши, все зрозумів. Тому сайт на перший погляд такий мінімалістичний, але дуже простий і зрозумілий в користуванні. Важливо, що якщо повідомлення з квитком загубили, стерли, то його важна відновити. Для цього є розділ «Допомога». Також сайт є безпечним. Усі приватні відомості шифруються».

dailylviv.com

До теми

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу