Компанія TI Fluid Systems, яка працює у 28 країнах, зацікавилася Львівщиною

13:18 21 вересня 2021 р.

Фото до новини

Іноземна компанія TI Fluid Systems шукає нових бізнес-партнерів, тому зараз вона розглядає Львівську область, як платформу для інвестиційних вкладень.

Про це сьогодні, 21 вересня, як поінформула пресслужба ЛОДА, йшлося на зустрічі у Львівській облдержадміністрації, пише Dailylviv.com.
 
«Наша компанія має виробничі потужності у 108 точках та 28 країнах. Зараз ми в пошуку нових партнерів для співпраці, і Львівщина – це один з регіонів, які зараз для нас в пріоритеті. Ми багато чули про інвестиційну привабливість, як Україна, так і області, тому хочемо більше дізнатись про розвиток Львова та Львівщини», - сказав Стефан Рау, віцепрезидент компанії TI Fluid Systems.

Зокрема, потенційних партнерів зацікавила дорожня інфраструктура області, логістика та кадрове забезпечення.

«Регіон має хороше сполучення з європейськими країнами, адже на території області діють чотири пункти пропуску. Триває розбудова доріг. Зокрема, нове будівництво Північної ділянки об'їзної дороги міста Львова дозволить обслуговувати міжнародні перевезення з Києва у напрямку Польщі та Словаччини. Стосовно логістичного забезпечення, то тут можна назвати Львів, Дрогобич, Стрий. Але найголовніше – це люди. Звичайно, у нас багато кваліфікованих фахівців, або тих, хто готовий навчатись нового. Перш за все, працівників варто забезпечити достатнім рівнем зарплати, аби вони залишались на місцях, а не виїжджали працювати за кордон. До прикладу, у ту ж Польщу чи Словаччину», - голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також наприкінці зустрічі представники компанії висловили готовність ще раз відвідати Львівщину, аби оглянути інвестиційні об’єкти, які вже діють на території області.

Довідково

Компанія TI Fluid Systems – це провідний світовий виробник високотехнологічних систем зберігання, транспортування та доставки рідини, які насамперед надають продукти та послуги для легких транспортних засобів.

Група має міцні позиції на ринку щодо всіх своїх ключових продуктів у всьому світі. TI Fluid Systems є провідним постачальником гальмівних і паливних ліній та комплектувальних з 32% світового ринку гальмівних і паливних ліній у 2019 році, а також є провідним постачальником пластикового палива баків, що становить 15% світового ринку пластикових паливних баків у 2019 році.

Маючи багату спадщину, яка представляє майже 100-річний досвід роботи в системах автомобільних рідин, Група розробила довгострокові відносини з інженерією, розробкою та закупівлями зі своїми клієнтами-виробниками, а також має репутацію цінного світового постачальника високоякісних, критичних для продуктивності компонентів та систем.

Багато продуктів FCS є ключовими компонентами для автомобілів зі зниженими викидами та/або підвищеними специфікаціями економії палива. Підрозділ FTDS впровадив низку передових конструкцій та технологічних баків, включаючи стійкі до тиску та подвійні формовані паливні баки, які зменшують викиди випарів.

Чотири галузі Львівщини мають найбільший потенціал для інвестицій зі Швейцарії

Львівщина – в п’ятірці кращих областей за інвестиціями

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів