Керівник британського офісу GlobalLogic відвідав Львів: 200 українських інженерів вже розробляють рішення для лідерів FinTech-індустрії

19:20 20 вересня 2023 р.

Фото до новини

Марк Фаррінгтон, голова британського офісу однієї з найбільших IT-компаній України GlobalLogic, відвідав Львів, щоб підтримати Україну та допомогти збільшити обсяг бізнесу з Британією.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

У Львові він взяв участь у дискусії щодо розвитку ІТ-бізнесу, зустрівся з міським головою Львова та подякував за підтримку ІТ-сфери.

Марк Фаррінгтон, голова британського офісу GlobalLogic України відвідав Львівську міську раду та зустрівся з міським головою Львова. Андрій Садовий презентував гостю екосистему людяності UNBROKEN, яку активно підтримує Львівський ІТ Кластер. Також обговорили можливі перспективи розвитку співпраці у напрямку інновацій, технологій та медицини.

«Львів – великий гуманітарний хаб. Ми прийняли до себе багато компаній з інших регіонів, зі сходу країни, серед яких також є ІТ-компанії. Ми відкрили свої двері і максимально підтримуємо український бізнес. А Львівський ІТ Кластер завжди підтримує наші гуманітарні проєкти. Відтак один поверх Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ у Львові ми відновили спільно з ІТ Кластером», – зазначив Андрій Садовий.

Сполучене Королівство – топпартнер України в IT-сфері, проте є потенціал для росту, зокрема у секторі фінансових технологій (FinTech-індустрії). Про це Марк Фаррінгтон, голова британського офісу однієї з найбільших IT-компаній України, розповів під час панельної дискусії «Велика Британія – сильний партнер України у різних сферах. Як досвід українських інженерів вплине на розвиток ІТ-бізнесу?».

«Україна – наш найбільший центр розробки в Європі. Тільки у GlobalLogic це 6500 фантастичних спеціалістів, які показали свій професіоналізм за найскладніших обставин. Зараз у Британії великий фокус на фінтех, і досвід та навички українських розробників стануть у пригоді. Це – фундамент для зростання бізнесу між Британією та Україною», – розповів Марк Фаррінгтон.

Понад 200 українських інженерів GlobalLogic вже розробляють рішення для лідерів FinTech-індустрії. За результатами дослідження GlobalLogic, 72% іноземних колег відзначають високий рівень ІТ-сектору в Україні.

«Україна має розвинутий FinTech сектор: у нас популярний онлайн-банкінг, 67% фінансових платежів та понад 90% транзакцій здійснюються безготівково. На рівні міста ми створюємо нові можливості для прискорення діджиталізації. А співпраця з іноземними партнерами є корисним джерелом досвіду та ресурсу для нашого розвитку», – розповів Андрій Павлів, керівник управління інвестицій та проєктів департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

Голова Британського офісу GlobalLogic також відвідав Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ. Одним з перспективних та важливих напрямків роботи GlobalLogic сьогодні є співпраця з All Bionics у сфері виробництва біонічних протезів. У межах зустрічі домовилися про надання компанією Allbionics зразків біонічних протезів для реабілітаційного центру UNBROKEN.

Довідка

Завантажити фотоGlobalLogic – лідер у сфері цифрової інженерії. Компанія допомагає провідним світовим брендам проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг й експертизу в галузі даних, допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їх перехід до цифрового бізнесу майбутнього. Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу.

Львів став IT-столицею України: супутниковий інтернет Ілона Маска пристосовують як резервний канал зв’язку

Американська компанія PASS рекомендуватиме інвестувати у медичну та IT сфери Львівщини

Айтівці та провайдери забезпечують інтернетом заклади освіти Львівської області

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів